28.07.2017 - RATIŠOVICE U ZNOJMA
21:00 hod. Hřiště - Open Air Festival + The Fialky a další
 
29.07.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
04.08.2017 - HARRACHOV
21:20 hod. Harrachov Keltská Noc - Akusticky Zdeněk + Skleník ve stanu + Tři Sestry, Plexis, E!E, Václav Neckář, Visací Zámek a další
 
05.08.2017 - KRÁLŮV DVŮR
22:00 hod. Festival Rockovej Královák + Hentai Corporation, Badys, Zputnik, Satisfucktion, Black Hill
 
11.08.2017 - PŘEDKLÁŠTEŘÍ
21:30 hod. U Hastrmana + host
 
12.08.2017 - VLČTEJN (OKRES PLZEŇ)
21:00 hod. Prasofest - Open Air Festival + Trautenberk, MASH, Zvlášňý Škola, Paradox a další
 
18.08.2017 - VYŠKOV
15:45 hod. Letiště - Festival Pod Parou + Anti-Flag (U.S.A.), Cockney Rejects (UK), The Bones (SE), The Casualties (U.S.A.), Conflikt (UK), The Vibrators (UK), Total Chaos (U.S.A.)) a další
 
19.08.2017 - VOLYNĚ
20:10 hod. Open Air Festival - Summer Punk Fest + The Casualties (USA), Hundredth (USA), Nežfaleš, The Oxx a další
 
20.08.2017 - DOBŘÍŠ
17:00 hod. Náměstí (Tržnice) - Koncert k okupaci Československa + Švihadlo
 
25.08.2017 - SLANÝ
20:00 hod. Letní Kino - Festival Valník + Horkýže Slíže, Visací Zámek, Totální Nasazení, E!E, The Fialky, Vision Days a další
 
26.08.2017 - TACHOV
19:00 hod. JJFest vol.6
 
01.09.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 01.09.2017 - 21.09.2017
 
22.09.2017 - bude upřesněno
00:00 hod. 
 
23.09.2017 - NOVÝ BOR
22:00 hod. Bar Čerňák + Bez Šance, S.N.A.D.
 
23.09.2017 - DLOUHÝ (JABLONEC NAD NISOU)
19:00 hod. Sokolovna - Punková Sobota Fest + Vision Days, Inkoust pana Boučka, Zputnik a další
 
27.09.2017 - bude upřesněno
00:00 hod. 
 
29.09.2017 - 
00:00 hod. Klub Cihellna + host
 
30.09.2017 - STRENICE (OKR. MLADÁ BOLESLAV)
00:00 hod. KD + další
 
06.10.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
07.10.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
13.10.2017 - PRAHA
20:00 hod. Rock Café - POGO TOUR 2017 SPS + E!E
 
20.10.2017 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Baronka - POGO TOUR 2017 SPS + E!E
 
21.10.2017 - VRCHLABÍ
20:00 hod. KD Harta - Punkovej Večírek 2017 + U.K.Subs (UK), Plexis, Nežfaleš, Punk Floid, VHS
 
27.10.2017 - PLZEŇ
20:00 hod. Music Club Kalikovák - POGO TOUR 2017 SPS + E!E
 
28.10.2017 - BRNO
20:00 hod. Melodka - POGO TOUR 2017 SPS + E!E
 
03.11.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
04.11.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
10.11.2017 - BRATISLAVA (SK)
20:00 hod. Randal Club
 
11.11.2017 - ZÁBŘEH NA MORAVĚ
20:00 hod. KD - POGO TOUR 2017 SPS + E!E
 
16.11.2017 - PRAHA
20:00 hod. Club Jižák - Akustické vystoupení Zdeněk + Skleník
 
17.11.2017 - PARDUBICE
20:00 hod. bude upřesněno - POGO TOUR 2017 SPS + E!E + Výroční koncert kapely Volant
 
18.11.2017 - POLIČKA
20:00 hod. Divadelní Klub - Narozeniny Punková Máma + Vision Days
 
24.11.2017 - TŘEBÍČ
20:00 hod. Hudební Klub Béčko - POGO TOUR 2017 SPS + E!E
 
25.11.2017 - PÍSEK
20:00 hod. Divadlo Pod Čarou - POGO TOUR 2017 SPS + E!E
 
01.12.2017 - LITVÍNOV
20:00 hod. Ponorka + host
 
02.12.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
08.12.2017 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
20:00 hod. MC Fabrika - POGO TOUR 2017 SPS + E!E
 
09.12.2017 - ČESKÁ TŘEBOVÁ
20:00 hod. Restaurace Na Skalce + hosté
 
15.12.2017 - BLOVICE U PLZNĚ
20:00 hod. KD + hosté
 
16.12.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
25.12.2017 - VIMPERK
20:00 hod. Hotel Zlatá Hvězda - POGO TOUR 2017 SPS + E!E
 


Připravované koncerty



Odehrané koncerty

26.07.2017 - PRAHA - VRŠOVICE
11:00 hod. Hrajeme nohejbal - Festonda Cup - Nohejbalový turnaj kapel
 
22.07.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
21.07.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
19.07.2017 - BRNO
20:00 hod. Výstava + koncert KMENY Místodržitelský Palác
 
15.07.2017 - PODĚBRADY
17:45 hod. Areál jezera - Festival Barvy léta 2017 + Tři Sestry, E!E, Vypsaná Fixa, Harlej a další
 
15.07.2017 - PRYSK
22:00 hod. Fotbalový areál - ČKSD CUP + další
 
14.07.2017 - bude upřesněno
00:00 hod. 
 
08.07.2017 - DOUBRAVICE U STRAKONIC
22:00 hod. Areál fotbalového hřiště
 
08.07.2017 - BENEŠOV
19:00 hod. Rock For Ferdinand vol. 4
 
07.07.2017 - LOVOSICE
00:00 hod. Festival Altros
 
05.07.2017 - MANĚTÍN
22:00 hod. Festival Rock for JK
 
01.07.2017 - BRNĚNEC
21:00 hod. Punkfest
 
30.06.2017 - bude upřesněno
00:00 hod. 
 
29.06.2017 - PRAHA
00:00 hod. Modrá Vopice - Za Koule Fest + The Fialky, Punk Floid a další
 
24.06.2017 - STRAŠICE U ROKYCAN
00:00 hod. Festival Koupák vítá léto 2017
 
24.06.2017 - SEMČICE U MLADÉ BOLESLAVI
19:30 hod. Koupaliště - Semčické Rockování + další
 
23.06.2017 - bude upřesněno
00:00 hod. 
 
17.06.2017 - bude upřesněno
00:00 hod. 
 
16.06.2017 - BLATNÁ
21:00 hod. Hřiště - Blatenský Fest
 
10.06.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
09.06.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
03.06.2017 - SOKOLOV
19:30 hod. Areál koupaliště - Rock Beach Festival
 
02.06.2017 - bude upřesněno
00:00 hod. 
 
27.05.2017 - LUŽNÁ U RAKOVNÍKA
20:00 hod. Na Mlatě
 
26.05.2017 - bude upřesněno
00:00 hod. 
 
20.05.2017 - KAMÝK NAD VLTAVOU
00:00 hod. Zelesa Fest
 
20.05.2017 - PLZEŇ
22:00 hod. Kalikovský Mlýn - Open Air + The Rocket Dogz
 
19.05.2017 - PRAHA - BRANÍK
00:00 hod. Ledárny - Výroční koncert skupiny Tři Sestry
 
13.05.2017 - LESNICE (OKR. ZÁBŘEH)
00:00 hod. Areál fotbalového hřiště - Festival
 
12.05.2017 - HAVLÍČKŮV BROD
23:00 hod. Klub Oko - Festival
 
23.04.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 23.04.2017 - 11.05.2017
 
22.04.2017 - KOŠICE (SK)
20:00 hod. Club Collosseum
 
21.04.2017 - BANSKÁ BYSTRICA
20:00 hod. Tartaros + host
 
15.04.2017 - TÁBOR
20:00 hod. Milénium + Visací Zámek
 
14.04.2017 - PLZEŇ
20:00 hod. KD Šeříkovka + Visací Zámek
 
08.04.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
07.04.2017 - OSTRAVA
20:00 hod. Barrák Music Club + Visací Zámek
 
06.04.2017 - OLOMOUC
20:00 hod. U-club + Visací Zámek
 
31.03.2017 - PĚNČÍN U TURNOVA
20:00 hod. KD + Visací Zámek
 
25.03.2017 - KŘESETICE
20:00 hod. KD + Visací Zámek
 
24.03.2017 - JIHLAVA
20:00 hod. Klub Soul + Visací Zámek
 
23.03.2017 - PRAHA
20:00 hod. Slušnej Kanál - Žižkovská Noc - Akustické vystoupení Zdeněk + Skleník a další
 
18.03.2017 - KLATOVY
20:00 hod. Sokolovna + Visací Zámek
 
17.03.2017 - PARDUBICE
20:00 hod. Klub Žlutý Pes + Visací Zámek
 
16.03.2017 - PRAHA
20:00 hod. Palác Akropolis + Visací Zámek
 
26.02.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 26.02.2017 - 16.03.2017
 
25.02.2017 - HAVLÍČKŮV BROD
20:00 hod. Hala Bodus + The Toy Dolls (UK), Rozpor, E!E, Konflikt a další
 
24.02.2017 - TEPLICE
20:00 hod. Klub Rajče + Nežfaleš
 
18.02.2017 - BORKOVANY
20:00 hod. Klub Black Roses + The Fialky, Totální Nasazení
 
11.02.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
10.02.2017 - KOLÍN
20:00 hod. U Vodvárků + Nežfaleš
 
08.02.2017 - PRAHA
20:00 hod. Lucerna Music Bar - 50. narozeniny Petra Hoška + Plexis a další
 
22.01.2017 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 22.01.2017 - 07.02.2017
 
21.01.2017 - KLADNO
20:00 hod. Pod Vobrazem - Akustické vystoupení Zdeněk + Skleník
 
20.01.2017 - TACHOV
21:00 hod. U Vodníka - Akustické vystoupení Zdeněk + Skleník
 
14.01.2017 - BEROUN
20:00 hod. Metro Club + Cela pro Klárku
 
13.01.2017 - VELKÉ MEZIŘÍČÍ
20:00 hod. Klub Depo - SPS unplugged Zdeněk + Skleník (akustické vystoupení)
 
07.01.2017 - HARRACHOV
20:00 hod. Penzion Varšavjanka - Akustické vystoupení na horách (unplugged Zdeněk + Skleník) + VHS
 
06.01.2017 - JANSKÉ LÁZNĚ
20:00 hod. Relax - Tradiční novoroční unplugged koncert na horách - Zdeněk + Skleník akusticky
 
25.12.2016 - VIMPERK
20:00 hod. Hotel Zlatá Hvězda - POGO TOUR 2016 SPS + E!E
 
17.12.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
16.12.2016 - KRALUPY NAD VLTAVOU
20:00 hod. Klub Kraloup + Lety Mimo
 
10.12.2016 - NOVÝ BOR
22:00 hod. Bar Čerňák + host
 
09.12.2016 - PELHŘIMOV
20:00 hod. Stará Tiskárna - POGO TOUR 2016 SPS + E!E
 
03.12.2016 - OSTRAVA
20:00 hod. Klub Barák + 17. let Degradace + Plexis
 
02.12.2016 - LIBEREC
20:00 hod. Klub Bunkr + Reckless, Honem
 
26.11.2016 - STŘÍBRO
20:00 hod. KD - Jsme v Hajzlu Fest
 
25.11.2016 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Baronka - POGO TOUR 2016 SPS + E!E
 
19.11.2016 - BRATISLAVA
20:00 hod. Club Randal - sólo koncert
 
18.11.2016 - DOMAŽLICE
21:00 hod. Death Magnetic + Zvlášňý Škola
 
16.11.2016 - PRAHA - HÁJE
20:00 hod. Klub Kantýna (Zkušebny Praha) - Unplugged Zdeněk + Skleník + host
 
12.11.2016 - TŘEBÍČ
20:00 hod. Hudební Klub Béčko - POGO TOUR 2016 SPS + E!E
 
11.11.2016 - ČESKÁ TŘEBOVÁ
20:00 hod. Restaurace Pod Skalkou - POGO TOUR 2016 SPS + E!E
 
05.11.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
04.11.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
29.10.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
28.10.2016 - BRNO
20:00 hod. Melodka - POGO TOUR 2016 SPS + E!E
 
22.10.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
21.10.2016 - PÍSEK
20:00 hod. Divadlo Pod Čarou - POGO TOUR 2016
 
15.10.2016 - VRCHLABÍ
20:00 hod. KD Harta - Punkovej Večírek
 
14.10.2016 - PRAHA
20:00 hod. Rock Café - POGO TOUR 2016 SPS + E!E
 
08.10.2016 - NOVÉ MESTO NAD VÁHOM (SK)
20:00 hod. Happy Punk Fest
 
07.10.2016 - JAROMĚŘ
20:00 hod. Bastion + The Living Deads (U.S.A.)
 
01.10.2016 - PLZEŇ
20:00 hod. Bílej Medvěd - POGO TOUR 2016 SPS + E!E
 
30.09.2016 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
20:00 hod. MC Fabrika - Narozeniny klubu
 
24.09.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
23.09.2016 - KARLOVY VARY
20:00 hod. Hudební Klub Irská
 
17.09.2016 - MŠENO
00:00 hod. Motosraz - Kokořínská Motojízda + Miloš Dodo Doležal, DeBill Heads a další
 
16.09.2016 - STŘÍBRNÁ SKALICE
20:00 hod. Na Marjánce - Blbeček Fest II. + Zputnik a další
 
10.09.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
09.09.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
03.09.2016 - SUCHÝ DŮL (OKR. NÁCHOD)
19:00 hod. Festival Dunění Rockových Tamtamů
 
27.08.2016 - SLANÝ
00:00 hod. Letní kino - Festival Valník
 
26.08.2016 - PUSTÁ POLOM
00:00 hod. Areál SDH - Motosraz
 
20.08.2016 - TRUTNOV
00:00 hod. Na Bojišti - Open Air Festival Trutnoff + Parov Stelar, Čechomor, Vladimír 518, Sto Zvířat, UDG a další
 
19.08.2016 - LUŽNÁ U RAKOVNÍKA
20:00 hod. Letní parket + další
 
13.08.2016 - NOVÉ DVORY U KUTNÉ HORY
00:00 hod. Letní parket + Konflikt
 
12.08.2016 - LETOHRAD - KUNČICE
00:45 hod. Pod Lipami - Open Air Festival Kunčický Kravál 16
 
06.08.2016 - HARRACHOV
00:00 hod. Areál skokanských můstků - Festival Keltská Noc- Unplugged ve stanu Zdeněk + Skleník, Tři Sestry, Wohnout, Plexis, Horkýže Slíže, Harlej, Vypsaná Fixa a další
 
05.08.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
30.07.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
29.07.2016 - VYŠKOV
00:00 hod. Festival Pod Parou 2016 + The Exploited (UK), Jello Biafra (U.S.A.), D.O.A. (CAN), Plexis, E!E, Konflikt, N:V.Ú., Staré Pušky a další
 
27.07.2016 - PRAHA - VRŠOVICE
11:00 hod. Nohejbalový turnaj Festonda Cup (nehrajeme, hrajeme nohejbal) + Wohnout, Tři Sestry, Vypsaná Fixa, Divokej Bill, Support Lesbiens, Lety Mimo, Mig 21, Polemic, E!E, UDG a další
 
23.07.2016 - DOUBRAVICE U STRAKONIC
22:00 hod. Slavnosti + Cela pro Klárku, Krvavý koleno, Zputnik
 
23.07.2016 - TŘEMOŠNICE
17:00 hod. Čwachták Fest + Iné Kafe, N.V.Ú., Zoči Voči, Volant, Schodiště a daší
 
22.07.2016 - RATIŠOVICE U ZNOJMA
21:00 hod. Open Air Festival
 
16.07.2016 - PODĚBRADY
16:30 hod. Jezero - Open Air Festival Barvy Léta + Tři Sestry, Horkýže Slíže, Wohnout, Vypsaná Fixa, E!E, Visací Zámek, Trabant a další
 
09.07.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
08.07.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
01.07.2016 - SPÁLENÉ POŘÍČÍ
00:00 hod. Festival Basinfirefest 2016 + Doga, Plexis, Walda Gang, Nová Růže, Dymytry, Konflikt, Pipes And Pints, Arakain, Kryptor a další
 
25.06.2016 - BRNĚNEC
20:00 hod. Punkfest + The Offenders, Konflikt, Volant, E!E, Vision Days, Punk Floid, The Fialky a další
 
24.06.2016 - ČESTICE
00:00 hod. Motosraz Půlnoční Song
 
24.06.2016 - SADSKÁ
18:00 hod. Open Air Festival SadskáFest + Vladimír 518, Polemic, Laura a její tygři, Švihadlo a další
 
18.06.2016 - POHOŘELICE
17:00 hod. Open Air Festival Rockfest Pohořelice 2016 + Walda Gang, X-Core, Limetal a další
 
18.06.2016 - JIHLAVA
21:00 hod. Letní Kino - PunkFest
 
17.06.2016 - PASTVINY U ŽAMBERKA
00:00 hod. Motosraz
 
11.06.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
10.06.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
04.06.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
03.06.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
28.05.2016 - LESNICE (OKR. ZÁBŘEH)
22:00 hod. PunkFest + Vision Days, Punk Floid a další
 
27.05.2016 - POLIČKA
21:30 hod. Areál Koupaliště - Festival Poličské Rockoupání + Debustrol, Walda Gang, Krucipusk, Skyline, Záviš, Poletíme?, Prago Union a další
 
21.05.2016 - VRŠOVKA
20:00 hod. Open Air EastWayPunkFest + Znouzectnost + Znouzectnost, N.V.Ú., Tass, Zputnik, BKP, Inseminační Stanice, Tchoři a další
 
20.05.2016 - PRAHA
14:30 hod. Výroční koncert skupiny Tři Sestry + Visací Zámek, Zóna A, Plexis, Vypsaná Fixa, Horkáže Slíže, E!E a další
 
14.05.2016 - TRNAVA (SK)
20:00 hod. Maštal + další
 
13.05.2016 - MORKOVICE - SLÍŽANY
20:00 hod. Areál Cihelna - Festival Máj a Les + Cocotte Minute, X-Core, Sodoma Gomora, Hannibal Lecter, Atari Terror, The Fialky, Volant a další
 
07.05.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
06.05.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
30.04.2016 - VOZNICE
22:30 hod. Pálení čarodějnic + Plexis, Apple Juice, Zputnik
 
29.04.2016 - OLOMOUC
20:00 hod. 15 Minut Music Club + Do Řady!
 
23.04.2016 - PRAHA
21:00 hod. Modrá Vopice - Festival Číro Fest + N.V.Ú., Plexis, P.U.M., S.A.S., Vision Days, Apple Juice, Konfront, Tragedis, Hrana, Reckless, Indiánská Rezervace
 
22.04.2016 - ROKYTNICE NAD JIZEROU
20:00 hod. Music Club Korej + host
 
16.04.2016 - BANSKÁ BYSTRICA (SK)
20:00 hod. Rock Club Tartaros + Punkrádio, Búrka
 
15.04.2016 - KOŠICE (SK)
20:00 hod. Club Collosseum
 
09.04.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
08.04.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
02.04.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
01.04.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
27.03.2016 - JISTEBNICE U TÁBORA
20:00 hod. KD + Vision Days, JZLF, Splachovací Nočník
 
26.03.2016 - CHRUDIM
20:00 hod. R - Klub + Volant
 
25.03.2016 - ZNOJMO
20:00 hod. Klub GoGo + T.D.O.
 
19.03.2016 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
21:30 hod. KF Music Club - Festival Jak to bylo - Tak to je!? + In Public Ill, Vision Days, Zatrest, Inseminační Stanice, S.A.S. a další
 
18.03.2016 - TEPLICE
20:00 hod. Restaurace Rajče + Zero Zero
 
12.03.2016 - 
20:00 hod. Klub Cihellna + Blahobeat
 
11.03.2016 - ZVĚŘÍNEK U NYMBURKA
20:00 hod. Restaurace Na Rozcestí - SPS Unplugged Zdeněk + Skleník + promítání filmu Jako indián ne!erad hulím sám
 
05.03.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
04.03.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
27.02.2016 - DOMAŽLICE
20:00 hod. RC Death Magnetic + Dilemma In Cinema
 
26.02.2016 - STRAKONICE
20:00 hod. Music Bar Křemelka + zputnik
 
20.02.2016 - HAVLÍČKŮV BROD
18:00 hod. Klub Oko - Punkfest havl brod + The Exploited (Skotsko), Purgen, Čertůf Punk, P.S. a další
 
19.02.2016 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Baronka - Promítání filmu Jako indián ne!erad hulím sám + Unplugged Zdeněk + Skleník + Synové Výčepu Unplugged
 
13.02.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
12.02.2016 - BRNO
20:00 hod. Eleven Club + host
 
06.02.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
05.02.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
30.01.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
29.01.2016 - KLADNO
20:00 hod. Pod Vobrazem - Unplugged Zdeněk + Skleník
 
23.01.2016 - JINDŘICHŮV HRADEC
20:00 hod. Klub Lucky Pery - Narozeniny Bédi + Sociální Teror
 
22.01.2016 - BEROUN
20:00 hod. Metro Club + Zputnik
 
16.01.2016 - VELKÉ MEZIŘÍČÍ
20:00 hod. Klub Depo - Unplugged Zdeněk + Skleník
 
15.01.2016 - MLADÁ BOLESLAV
20:00 hod. U-Turn Pub - Unplugged Zdeněk + Skleník
 
09.01.2016 - HARRACHOV
20:00 hod. Pension Varšavjanka - Unplugged Zdeněk + Skleník + Driák
 
08.01.2016 - JANSKÉ LÁZNĚ
20:00 hod. Relax Club - Unplugged Zdeněk + Skleník (Tradiční večírek na horách)
 
01.01.2016 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
26.12.2015 - VIMPERK
20:00 hod. Hotel Zlatá Hvězda + POGO TOUR 2015 + E!E
 
19.12.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
18.12.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
12.12.2015 - HOŘOVICE
20:00 hod. Klub Labe + Dilemma In Cinema, Sex Deviants
 
11.12.2015 - JIHLAVA
20:00 hod. Music Club Soul - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
05.12.2015 - BRATISLAVA (SK)
20:30 hod. Randal Club + The Fialky
 
28.11.2015 - JAROMĚŘ
20:00 hod. Klub Bastion + Staré Pušky
 
21.11.2015 - MRÁKOV U DOMAŽLIC
20:00 hod. KD - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
20.11.2015 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Baronka - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
14.11.2015 - PARDUBICE
00:00 hod. Klub ABC - 20 let kapely Volant
 
13.11.2015 - KARLOVY VARY
20:30 hod. Hudební Klub Irská Pub - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
12.11.2015 - PRAHA - HÁJE
20:00 hod. Klub Kantýna (Zkušebny Praha) - Zdeněk + Skleník (unplugged - akustický set SPS) + Záviš
 
07.11.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
06.11.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
31.10.2015 - ZLÍN
20:00 hod. Masters of Rock Café - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
30.10.2015 - KOLÍN
20:00 hod. U Vodvárků - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
24.10.2015 - PÍSEK
20:00 hod. Divadlo Pod Čarou - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
23.10.2015 - BRNO
20:00 hod. Melodka - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
17.10.2015 - VRCHLABÍ
21:20 hod. Punkovej Večírek + další
 
16.10.2015 - PRAHA
20:00 hod. Rock Café - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
10.10.2015 - BRATŘICE U PACOVA
20:00 hod. KD - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
09.10.2015 - DOBŘÍŠ
20:00 hod. Klub Trezor - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
03.10.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
02.10.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
26.09.2015 - PLZEŇ
20:00 hod. Bílej Medvěd - POGO TOUR 2015 SPS + E!E
 
25.09.2015 - CHLUM U TŘEBONĚ
21:00 hod. Březák Fest + Turbo a další
 
18.09.2015 - PŘÍVRAT U ČESKÉ TŘEBOVÉ
21:00 hod. Open Air - 29. ročník Přívratského vinobraní + N.V.Ú., Archon
 
12.09.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
11.09.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
05.09.2015 - MASEČÍN
22:00 hod. Motosraz
 
04.09.2015 - HRADČANY (OKR. NYMBURK)
20:00 hod. Letní parket + N.V.Ú., MHD a další
 
29.08.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
28.08.2015 - SLANÝ
00:00 hod. Festival Rock Na Valníku - Večírek pro nedočkavé + Zvlášňý Škola, Deratizéři, Traktor, Dilemma In Cinema, VHS, P.Um. a další
 
27.08.2015 - PRAHA
18:00 hod. Parník Odra - Narozeniny - Unplugged (akustický set Zdeněk + Skleník) + RV4, S.A.S.
 
22.08.2015 - VOLYNĚ
21:20 hod. Festival Summer Punk Párty + Muerti, Delusion, Funkce Šroubu, Rabies, CityLights, FLZ a další
 
22.08.2015 - HOLKOV U VELEŠÍNA
23:45 hod. 30 let skupiny Tři Sestry
 
21.08.2015 - TRUTNOV
00:00 hod. Open Air Festival Trutnoff 2015 + The Prodigy, Čechomor, Dan Bárta, David Koller a Band, Konflikt, E!E, Sto Zvířat, Boron, Kurtizány z 25. Avenue, Mňága a Žďorp, Záviš, N.V.Ú. a další
 
08.08.2015 - HARRACHOV
19:10 hod. Areál Skokanských Můstků - Festival Keltská Noc - Zdeněk + Skleník (SPS unplugged) ve stanu
 
01.08.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
30.07.2015 - VYŠKOV
20:15 hod. Festival Pod Parou + Misfits, Marky Ramone a Blitzkrieg, Anti-Flag, Varukers, D.R.I., Purgen, Madball, Skarface, Tagada Jones, Plexis, Konflikt, N.V.Ú., E!E. Malomocnost Prázdnoty, Volant, Zeměžluč a další
 
25.07.2015 - LITOMĚŘICE
00:00 hod. Klub Baronka - Narozeniny Provina + Synové Výčepu, Enemist, 100Legs
 
18.07.2015 - DUBŇANY U HODONÍNA
16:30 hod. Camp Josef - Agrofest + Elektrick Mann, Začiatok Konca, X - Core, Inseminační Stanice, Driák, P.U.M. a další
 
18.07.2015 - TOPOĽČANY (SK)
21:00 hod. Rekreačná Oblasť Duchonka - Multižánrový Festival + MC Ryhha, TPS Crew, Attack Of Rage, Everyday Hate a další
 
17.07.2015 - BEČICE
21:30 hod. Rekreační Areál Ztracené Údolí - Na Konci Světa Fest
 
05.07.2015 - KAPELNÍ DOVOLENÁ
00:00 hod. 05.07.2015 - 16.07.2015
 
04.07.2015 - PRYSK
21:00 hod. Open Air Festival - ČKSD Cup + Apple Juice, S.N.A.D., Vnitřní Faktor a další
 
27.06.2015 - BRNĚNEC
20:00 hod. Brněnec Open Air + Stage Bottles (D), E!E, Totální Nasazení, Houba, Punk Floid, Vision Days, Inseminační Stanice, VHS, Muerti,
 
26.06.2015 - PŘEŠTĚNICE
19:30 hod. Open Air Musicfest 2015 + Chinaski, Horkýže Slíže, Wohnout, Katapult, Vypsaná Fixa, E!E a další
 
20.06.2015 - KYJOV
21:15 hod. Letní Kino - Kyjovské Rockové Hody + Kurtizány z 25. Avenue, Projekt Parabelum, Fourth Face
 
20.06.2015 - KUNČICE NAD LABEM
15:10 hod. Open Air Music Festival + Mandrage, Horkýže Slíže, Michal Hrůza, Xindl X, Janek Ledecký, Plexis, Krucipusk, UDG, Voxel, Skyline, Komunál, N.V.Ú. a další
 
19.06.2015 - BLATNÁ
20:00 hod. Open Air Blatenský Fest + Hentai Corporation, N.V.Ú., Kohout Plaší Smrt, Funkce Šroubu, Kníry a další
 
13.06.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
12.06.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
06.06.2015 - TŘEBĚTICE U DAČIC
19:40 hod. Na Sportovním Stadionu - Moták Fest Open Air + Wohnout, Xindl X, Sakumprásk, Žádnej Stres a další
 
06.06.2015 - ŽAMBERK
12:00 hod. Open Air Festival JamRock 2015 + Skindred (UK), Tatabojs, M.Hrůza, T.Klus, Cirkus Ponorka, Chinaski, Arakain, Horkýže Slíže, Škwor, Visací Zámek, Rybičky 48, Xindl X, UDG, Kurtizány z 25.Avenue a další
 
05.06.2015 - DOKSY - MÁCHOVO JEZERO
19:30 hod. Open Air Festival - Moto Sraz Foe + Kamil Střihavka, Walda Gang
 
30.05.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
29.05.2015 - LUŽNÁ U RAKOVNÍKA
20:00 hod. Na Mlatě + Alkehol
 
23.05.2015 - KUNICE
19:45 hod. KD - Festival KunFest + Vítkovo Kvarteto, N.V.Ú. a další
 
23.05.2015 - KAMÝK NAD VLTAVOU
16:00 hod. Zelesa fest + E!E, Malomocnost Prázdnoty, Status Praesents a další
 
22.05.2015 - PRAHA
14:45 hod. A - Park Ledárny Braník - Výročí kapely Tři Sestry + Horkýže Slíže, E!E, Plexis, Slobodná Európa, Visací Zámek, Alkehol a další
 
16.05.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
15.05.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
09.05.2015 - SEDLČANY
20:00 hod. Pohoda Club + RV4
 
08.05.2015 - KLATOVY
21:00 hod. MC U Košile + host
 
02.05.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
01.05.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
24.04.2015 - STRAKONICE
21:00 hod. Na Křemelce + Zputnik
 
18.04.2015 - TRNAVA (SK)
21:30 hod. Maštal + Shadow Of Television, Nekultura
 
17.04.2015 - KOŠICE (SK)
20:00 hod. Club Collosseum
 
11.04.2015 - 
19:00 hod. Klub Cihellna + Plesnivý Fazole
 
10.04.2015 - KLADNO
20:00 hod. Auto Da Fé - Křest CD kapely Vnitřní Faktor
 
04.04.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
03.04.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
28.03.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
27.03.2015 - BLANSKO U BRNA
20:30 hod. RC Rachota - Narozeniny pana Páska + Peach U.S., Inseminační Stanice
 
25.03.2015 - PRAHA
20:00 hod. Klub Buben - Zdeněk + Skleník (SPS unplugged) - akustický koncert
 
21.03.2015 - LUKOVÁ U LANŠKROUNA
20:00 hod. KD - Punk Fest Jak To Bylo Jak To Je + Znouzectnost, Inseminační Stanice, Werglův Pjos, Blank - Out, Zatrest, Ilegality
 
20.03.2015 - LITVÍNOV
22:00 hod. Klub Ponorka - Badyho narozky + Xavier Baumaxa a VMH, Remember The Heroes
 
14.03.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
13.03.2015 - PRAHA
22:00 hod. Modrá Vopice - Festival Žižkovská Noc 2015 + Vltava, Vladimír 518, Trabant, Kurtizány z 25. Avenue, Švihadlo, Plus Mínus, Zoči Voči, Zeměžluč, Insania a další
 
07.03.2015 - TÁBOR
20:00 hod. Střelnice + Qýchodu, Němá Výčitka
 
06.03.2015 - OSTRAVA
20:00 hod. Barrák Music Club + hosté
 
28.02.2015 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
27.02.2015 - BEROUN
20:00 hod. Metro Club
 
21.02.2015 - ŽAMBERK
21:30 hod. Pivovar Kanec - Kanec Fest vol. 2 + Tüchel
 
20.02.2015 - KARLOVY VARY
20:00 hod. Hudební klub Irská + Eternal Fire, Fallen Angels
 
14.02.2015 - POLIČKA
20:00 hod. Punk a poezie 5 - akustické vystoupení v divadelním klubu, výstava obrazů, básně + Zputnik, Pepíček Čečil
 
13.02.2015 - LOUNY
20:00 hod. Klub GetItOn + S.N.A.D.
 
25.01.2015 - KAPELNÍ DOVOLENÁ
00:00 hod. 25.01.2015 - 12.02.2015
 
24.01.2015 - JINDŘICHŮV HRADEC
22:30 hod. Lucky Pery - Tradiční narozky Bédi + Sociální Teror, K.P.D., Crashdogs
 
23.01.2015 - BRNO
19:00 hod. Pivnice Na Sedmém schodu - akustický koncert Zdeněk + Skleník (unplugged) + Blank - Out
 
17.01.2015 - BLATNÁ
22:00 hod. Hospoda Na Vinici + Zákaz Uvolnění, S.A.S, Krize Středního Věku
 
16.01.2015 - KLADNO
20:00 hod. Pod Vobrazem - Tradiční akusticky koncert U Sáfy (unplugged Zdeněk + Skleník)
 
09.01.2015 - JANSKÉ LÁZNĚ
20:00 hod. Relax Club - Tradiční novoroční akustické vystoupení na horách (unplugged)
 
27.12.2014 - VIMPERK
20:00 hod. Hotel Zlatá Hvězda - POGO TOUR 2014 + E!E
 
19.12.2014 - PRAHA
20:00 hod. Modrá Vopice - Vánoční Koncert + Dilemma In Cinema, S.N.A.D.
 
13.12.2014 - HRADEC KRÁLOVÉ
20:00 hod. Klub U Cikána - Punkové Vánoce + N.V.Ú., Houba, Našrot, Vision Days, Degradace, Gauneři
 
12.12.2014 - KRALUPY NAD VLTAVOU
20:00 hod. Klub Ponorka + S.N.A.D., Dilemma In Cinema
 
05.12.2014 - PŘÍBRAM
20:00 hod. Sokolovna - Pribram.cz žije rockem + Rybičky 48, Znouzectnost a další
 
29.11.2014 - BRATISLAVA
20:00 hod. Randal Club - POGO TOUR 2014 + E!E
 
28.11.2014 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
20:00 hod. Velbloud Music Bar + Zputnik, PPB
 
22.11.2014 - DOMAŽLICE
20:30 hod. RC Death Magnetic - POGO TOUR 2014 + E!E
 
21.11.2014 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Baronka - POGO TOUR 2014 + E!E
 
16.11.2014 - LIBEREC
20:00 hod. MC Viadukt - POGO TOUR 2014 + E!E
 
15.11.2014 - OLOMOUC
20:00 hod. S - Cube - POGO TOUR 2014 + E!E
 
14.11.2014 - DOBŘÍŠ
20:00 hod. Klub Trezor - POGO TOUR 2014 + E!E
 
01.11.2014 - MLADÁ VOŽICE
00:00 hod. Festival Pekelná Jízda + Ozzy Osbourne Revival, Balamuta
 
31.10.2014 - TEPLICE
21:00 hod. Klub Božák + Pštrosí Sperma
 
25.10.2014 - PÍSEK
20:00 hod. Divadlo Pod Čarou - POGO TOUR 2014 + E!E
 
24.10.2014 - KOLÍN
20:30 hod. U Vodvárků - POGO TOUR 2014 + E!E
 
18.10.2014 - VRCHLABÍ
20:00 hod. Harta - POGO TOUR 2014 + E!E, Totální Nasazení, Houba, N.V.Ú., Punk Floid, Volant a další
 
17.10.2014 - PRAHA
20:00 hod. Rock Café - POGO TOUR 2014 + E!E
 
11.10.2014 - BRNO
20:00 hod. Melodka - POGO TOUR 2014 + E!E
 
11.10.2014 - NOVÉ MESTO NAD VÁHOM (SK)
16:00 hod. Klub Za Rampami - Punkfest + Houba, N.V.Ú., VHS, Driák, Vision Days, Nekultura, Shadow Of Television, Rozpor, Analical Destroy, Barikády z Popelnic
 
27.09.2014 - PLZEŇ
20:00 hod. Bílej Medvěd - POGO TOUR 2014 + E!E
 
20.09.2014 - ČERNOVICE U TÁBORA
20:00 hod. KD - POGO TOUR 2014 + E!E
 
19.09.2014 - KLATOVY
20:00 hod. MC U Košile + Radiator
 
06.09.2014 - KAMENIČNÁ U ŽAMBERKA
22:15 hod. Motosraz Kameňák 2014 + Ozzy Osbourne Revival Praha, Fernet Šok, Restart, The Complication
 
30.08.2014 - SLANÝ
19:30 hod. Letní Kino - Festival Rock Na Valníku + Wohnout, TN, Konflikt, Volant, E!E, Punk Floid, Medvěd 009, Vision Days a další
 
16.08.2014 - TRUTNOV
00:00 hod. Open Air Festival Trutnoff 2014 + Patti Smith, Ska - P, Craddle Of Filth, Kreator, David Koller Band, Mig 21, Polemic, Jasná Páka, Sto Zvířat, UDG, Visací Zámek, N.V.Ú., Debustrol a další
 
15.08.2014 - LUŽNÁ U RAKOVNÍKA
21:50 hod. Areál Na Mlatě + Plexis, Znouzectnost, Apple Juice, Hejtman
 
09.08.2014 - HARRACHOV
17:20 hod. Areál Skokanských Můstků - Festival Keltská Noc + Tři Sestry, Wohnout, Vypsaná Fixa, Divokej Bill, Petra Janů, E!E, Michal Hrůza, Lety Mimo, TN, Krucipusk a další
 
02.08.2014 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
01:20 hod. Festival Pod Parou XII. + Cock Sparrer (UK), Killing Joke (UK), The Toy Dolls (UK), Buzzcocks (UK), Agnostic Front (USA), Biohazard (USA), Anti - Pasti (UK), Total Chaos (USA), Mad Sin (DE) a další
 
01.08.2014 - RATIŠOVICE U ZNOJMA
21:30 hod. Open Air Festival + Nežfaleš, K.P.D., Pandemie A, Čelem Vzad, Dubar
 
26.07.2014 - BORKOVANY
21:00 hod. Open Air Festival Borkovanský Woodstock 2014 + Dust Bold (DE), Vilém Čok, Like Fool, Onset, Zputnik
 
19.07.2014 - TACHOV
16:45 hod. Open Air Festival TaRock + Harlej, Turbo, Alkehol, Kern, Škwor, Horkýže Slíže, Konflikt, Komunál a další
 
04.07.2014 - HÁJ VE SLEZSKU
20:00 hod. Open Air Festival Kdyžužtak Fest + Ztráta Paměti, Firezone, Binarydivision, Bez Přísad, Stará Dobrá Ruční Práce, Divní Hosti a další
 
28.06.2014 - BRNĚNEC
19:50 hod. Brněnec Open Air - Punk Fest + Purgen, E!E, N.V.Ú., Punk Floid, Vision Days, Volant, Dukla Vozovna, Nežfaleš a další.....
 
27.06.2014 - SPÁLENÉ POŘÍČÍ
23:20 hod. Open Air Basinfirefest 12. + Crazy Lixx (SWE), Sister Sinn (SWE), Pipes And Pints, Alkehol, Debustrol, Harlej, Kurtizány z 25. Avenue, Škwor, Torr, Kern a další
 
26.06.2014 - PIEŠŤANY (SK)
00:00 hod. Areál Letiště - Open Air TopFest + Helloween (DE), Marky Ramones Blitzkrieg (USA), The Exploited (UK), The Toy Dolls (UK), Kabát, Palo Habera a Team, Horkýže Slíže, Alkehol, Polemic a další
 
21.06.2014 - STARÁ BOLESLAV
20:00 hod. Letní Kino - Festival Letní Slunovrat + Hudba Praha, Visací Zámek, Tony Ducháček, Zikkurat, ZNC, Vilém Čok a další
 
21.06.2014 - ABERTAMY
15:30 hod. Open Air Festival + Atari Terror, Hentai Corporation, Fishface, Vložte Kočku, Plesnivý Fazole
 
14.06.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
13.06.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
07.06.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
31.05.2014 - TLUMAČOV
23:00 hod. Sputnik memory - vzpomínka na Josefa "SPUTNIKA" Cibulku + Zvlášňý Škola, Jaksi Taksi, Dilemma In Cinema a další
 
24.05.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
23.05.2014 - KAMÝK NAD VLTAVOU
22:00 hod. Zelesa fest + Plexis, Konflikt, S.A.S., A Bude Hůř, VT Marvin a další
 
17.05.2014 - VRŠOVKA
20:00 hod. Open Air Festival East Way Punk + Plexis, N.V.Ú., The Fialky, Zeměžluč, Tass
 
17.05.2014 - PRAHA
14:50 hod. A Park Ledárna Braník + Tři Sestry, E!E, Horkýže Slíže, Plexis, Visací Zámek a další
 
16.05.2014 - MORKOVICE - KOJETÍN
20:00 hod. Areál Cihelna - Festival Máj a Les + Debustrol, LH7, Totální Nasazení, Hannibal Lector
 
10.05.2014 - RAŽICE U PÍSKU
23:00 hod. Open Air Festival - Rockem proti rakovině + Prima Donna (USA), Ivan Mládek, Nežfaleš, Trest Smrti a další
 
09.05.2014 - HORNÍ BŘÍZA U PLZNĚ
20:00 hod. KD + Nežfaleš
 
03.05.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
02.05.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
26.04.2014 - JESENICE U RAKOVNÍKA
20:00 hod. KD + E!E
 
25.04.2014 - JIRKOV
19:30 hod. Lucky Planet + Nežfaleš
 
20.04.2014 - STRAKONICE
20:00 hod. Na Křemelce + Nežfaleš
 
19.04.2014 - TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ
21:00 hod. Klub Sépie + Nežfaleš
 
18.04.2014 - PELHŘIMOV
20:00 hod. Klub Stará Tiskárna + Nežfaleš
 
12.04.2014 - PARDUBICE
20:00 hod. Klub Žlutý Pes + Mixle v Pixle (Vypsaná Fixa), Volant, Totální Nasazení, VPR, Není Zač!
 
11.04.2014 - PRAHA
20:00 hod. Modrá Vopice - Křest LP + Nežfaleš, P.U.M.
 
05.04.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
04.04.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
29.03.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
28.03.2014 - HRÁDEK U ZNOJMA
22:00 hod. KD + K.P.D., Pandemie A, Letní Tlení
 
22.03.2014 - KLADNO
23:00 hod. Klub Barn - Steel City Fest 14 + John Connor, Stuck In Mind, Dilemma In Cinema, Vnitřní Faktor, Falešný Obvinění, S.N.A.D., Wajgl, Reckless
 
21.03.2014 - TOUŽIM
22:30 hod. Sokolovna + Fallen Angels, Já Ještě Nevím
 
15.03.2014 - LUKOVÁ U LANŠKROUNA
19:20 hod. KD - Festival - Jak to bylo-Jak to je!? + Konflikt, ZNC, Do Řady!, Hasiací Prístroj a další
 
14.03.2014 - LOUČNÁ U LITVÍNOVA
22:00 hod. Pension a restaurace Anšajba + Livin Targets (DE), Veselí Koníci, WWS
 
08.03.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
07.03.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
01.03.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
28.02.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
22.02.2014 - HAVLÍČKŮV BROD
20:00 hod. Klub Oko - PunkFest + N.V.Ú., Konflikt, Šanov 1, Začiatok Konca, Akutní Otrava, Rozpor, Čertůf Punk, Houba, Sarkastix
 
21.02.2014 - BLANSKO
22:00 hod. Klub Rachota + Peach U.S.
 
15.02.2014 - JILEMNICE
21:30 hod. Klub Továrna - Punk Fest + VHS, N.V.Ú.,Driák, Werglův Pjos
 
14.02.2014 - ÚSTÍ NAD LABEM
21:30 hod. Klub Exil + Barbar Punk, JZD, Louty, Tryskáči
 
08.02.2014 - RAKOVNÍK
20:00 hod. Dům Osvěty - Friendly Weekend - Dilemma In Cinema, S.N.A.D., Krize
 
07.02.2014 - KLADNO
20:00 hod. Klub Auto Da Fé - Friendly Weekend + Dilemma In Cinema, S.N.A.D.
 
06.02.2014 - PRAHA
20:00 hod. Klub Vagon - Friendly Weekend + Dilemma In Cinema, S.N.A.D.
 
01.02.2014 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
31.01.2014 - PÍSEK
22:00 hod. Divadlo Pod Čarou - Koncert pro Bakču + Tři Sestry, E!E, Visací Zámek, Plexis, Doctor PP, MZH, DeBill Heads a další
 
25.01.2014 - JINDŘICHŮV HRADEC
22:30 hod. Lucky Perry + Sociální Teror, S.A.S., M2T
 
24.01.2014 - DOBŘÍŠ
21:30 hod. Music Club Trezor + Sociální Teror a další
 
18.01.2014 - ODOLENA VODA
22:00 hod. Restaurace Opera + Zkorodované Potrubí, Spots, Družba, The Bridge Of Sacrifices
 
17.01.2014 - SLANÝ
22:00 hod. Hudební Klub Šantán + Old Herold, S.N.A.D., Bezstarost, Nemístné Návrhy
 
11.01.2014 - HARRACHOV
20:00 hod. Pension Sup - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
10.01.2014 - JANSKÉ LÁZNĚ
20:30 hod. Relax Club - Unplugged (Speciální Akustický Koncert)
 
22.12.2013 - KAPELNÍ DOVOLENÁ - NEHRAJEME
12:00 hod. 22.12.2013 - 10.01.2014
 
21.12.2013 - KLADNO
20:00 hod. Pod Vobrazem - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
20.12.2013 - LOUNY
21:00 hod. Klub GetItOn - Vánoční Večírek + host
 
14.12.2013 - MĚLNÍK
20:00 hod. Stará Mydlárna + host
 
13.12.2013 - PRAHA
21:00 hod. Klub Modrá Vopice + Sham 69 (UK), Barn Wire Dolls (UK), Spínací Špendlík
 
07.12.2013 - PARTIZÁNSKE (SK)
21:30 hod. Spy Club + Konflikt, Dr.Pako, Hrana
 
30.11.2013 - BRATISLAVA (SK)
20:00 hod. Randal Club - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
29.11.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
23.11.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
22.11.2013 - NEVEKLOV (OKR. BENEŠOV)
20:00 hod. BarBar - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
16.11.2013 - OLOMOUC
20:00 hod. S Cube - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
15.11.2013 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Klub Baronka - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
09.11.2013 - JISTEBNICE U TÁBORA
20:00 hod. KD - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
08.11.2013 - TŘEBÍČ
20:00 hod. Klub Béčko - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
02.11.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
01.11.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
26.10.2013 - BRNO
20:00 hod. Klub Melodka - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
25.10.2013 - HAVLÍČKŮV BROD
20:00 hod. Klub Oko - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
19.10.2013 - PARDUBICE
20:00 hod. Žlutý Pes - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
18.10.2013 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
20:00 hod. Klub Duku Duku - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
12.10.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
11.10.2013 - PRAHA
20:00 hod. Rock Café - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
05.10.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
04.10.2013 - KOLÍN
20:00 hod. U Vodvárků - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
28.09.2013 - PLZEŇ
20:00 hod. Bílej Medvěd - POGO TOUR SPS + E!E 2013
 
27.09.2013 - MĚLNÍK
22:00 hod. Náměstí Karla IV. - Mělnické Vinobraní + Wanastowi Vjecy, AC/DC Revival, Barn Wire Dolls, Nick Cash, Našrot, Liwid a další
 
22.09.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
21.09.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
14.09.2013 - BŘEZNICE
19:30 hod. Staré Kluziště - Festival Punkovice + E!E, Zputnik, Nástroj Snahy
 
13.09.2013 - OSTROV ( okr. KARLOVY VARY)
22:00 hod. M - Klub + Ilegality(SK), Vyčůrat a Spát, Dovolený Napětí
 
07.09.2013 - SUCHÝ DŮL
19:45 hod. Open Air Festival - Dunění Rockových Tamtamů + Totální Nasazení, Heebie Jeebies, Deratizéři, Rimortis, Nanovor, Silent Avenger, NotorHeads
 
06.09.2013 - PRAHA - Ďolíček BOHEMIANS 1905
18:00 hod. Moomraj (cirkular-ska) a Crossczech (Oi!) - výtěžek z vstupného bude použit na přípravu choreografií na zápasy Bohemky.
 
31.08.2013 - KVĚTNÁ U POLIČKY
20:00 hod. Open Air Festival - Benefiční koncert + Mentálně Narušená Moucha, Vision Days, Z Ničeho Nic, Climax
 
30.08.2013 - SLANÝ
23:00 hod. MC Rockpublica - Páteční zahájení festivalu Rock Na Valníku + Vnitřní Faktor, Svoloč, Dilemma In Cinema
 
24.08.2013 - TACHOV
19:30 hod. Areál Bývalého Koupaliště - Ještě Jeden Fest vol.2 + Delusion, The Unholy Preachers, Search And Destroy, Killerpanda, The New Morning, Vipýchanka
 
17.08.2013 - TRUTNOV
11:45 hod. Open Air Festival Woodstock 2013 + + Marky Ramone(USA), Toy Dolls(UK), John Mayall(UK), Natacha Atlas, Buty, Krucipusk, Volant, Jiří Schmitzer, X-Core, Mňága a Žďorp, Sto Zvířat, Záviš, The Fialky, Čokovoko, Švihadlo a další
 
17.08.2013 - STÁDLEC U TÁBORA
18:00 hod. Open Air Festival + Imodium, N.V.Ú. a další
 
16.08.2013 - KOSTICE U BŘECLAVI
21:30 hod. Open Air - Motosraz 18 - Bahenní Párty + Dark Gambale, Dirty Blondes, K2, Zputnik, Player - Slayer Rev., Sandra a její veMbloudi a další
 
10.08.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
09.08.2013 - HARRACHOV
14:20 hod. Areál Skokanských Můstků - Keltská Noc Open Air Festival + Tři Sestry, Pipes And Pints, Plexis, E!E, Visací Zámek, Škwor, Krucipusk, T.Klus, UDG, Prago Union a další
 
03.08.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
02.08.2013 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
17:05 hod. Festival Pod Parou Open Air + Bad Religion(USA), The Adicts(UK), Agnostic Front(USA), The Casualties(USA), Street Dogs(USA), D.R.I.(USA), Total Chaos(USA), Discharche(UK), One Way System(UK), Purgen(RU), Konflikt, Plexis, N.V.Ú., E!E, Davová Psychóza, Sto Zvířat, TN, a další
 
27.07.2013 - CHORNICE
20:00 hod. Hřiště - Open Air Festival Sraz Hyen + Vision Days, P.V.A., Inseminační Stanice, PSI a další
 
26.07.2013 - RATIŠOVICE U ZNOJMA
22:00 hod. U Fotbalového Hřiště - Open Air Festival + PVA, Bobrbend, K.P.D., Kúsavý Sáně, Čelem Vzad
 
20.07.2013 - TŘEMOŠNICE
22:30 hod. Areál Koupaliště - Open Air Festival Čwachták Fest + Mňága a Žďorp, UDG, Houba, Zvlášňý Škola, Medvěd 009, Žádnej Stres a další
 
20.07.2013 - TACHOV
15:00 hod. Areál Letiště - Open Air Festival TaRock 2013 + Doga, Konflikt, Krucipusk, Komunál, Škwor, Vitacit, Visací Zámek, Walda Gang a další
 
19.07.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
13.07.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
12.07.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
06.07.2013 - LIBOCHOVICE
17:30 hod. Zámecký Park - Rock Co Rok Open Air Festival + Sto Zvířat, Xindl X, Gun Joking, Rastafidli Orkestra, Xacru!, Noble Crops, Pohádkový Rivajvl
 
06.07.2013 - PRYSK U ČESKÉ KAMENICE
20:30 hod. Fotbalové Hřiště - ČKSD Cup 2013 Open Air + Krucipusk, Falešný Obvinění, Vnitřní Faktor, SNAD, Sour Bitch
 
05.07.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
29.06.2013 - BRNĚNEC
21:00 hod. Open Air Festival + Slobodná Európa, Plexis, E!E, Houba, N.V.Ú.,Zeměžluč, Punk Floid, Vision Days a další
 
28.06.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
27.06.2013 - PIEŠŤANY(SK)
16:30 hod. Letiště - Open Air Topfest + Iron Maiden(UK), Ska-P(ESP), Billy Talent(CAN), Anti-Flag(U.S.A.), Konflikt, Tublatanka, Slobodná Európa, Horkýže Slíže, Polemic, IMT Smile, Desmod, T.Klus, Alkehol, Čechomor a další
 
24.06.2013 - PRAHA
19:00 hod. Plavba po Vltavě - Rockový Parník - Vzpomínka na Johnyho !!! (spec. akustické vystoupení) + MZH
 
21.06.2013 - BLATNÁ
18:10 hod. Zimní Stadion - Blatenský Fest 20. ročník + Mňága a Žďorp, Pipes and Pints, Kurtizány z 25.Avenue, Ivan Hlas a další
 
15.06.2013 - TLUMAČOV
20:00 hod. Open Air + Zvlášný Škola
 
14.06.2013 - NEVEKLOV (OKR.BENEŠOV)
22:00 hod. Parčíkový Fest Open Air + The Fialky, RV4 a další
 
08.06.2013 - VELTRUSY - ZRUŠENO
17:00 hod. Moto Sraz FOE + Škwor, Miloš Dodo Doležal, Noid, deBill Heads a další
 
01.06.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 01.6.2013 - 02.6.2013 VOLNÝ VÍKEND - NEHRAJEME
 
25.05.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
24.05.2013 - LITOMĚŘICE
22:00 hod. Baronka - 15 let výročí klubu + Nežfaleš, S.A.S, Spínací Špendlík
 
18.05.2013 - PRAHA
13:50 hod. Koupaliště Džbán - Výroční koncert skupiny Tři Sestry + Cockney Rejects(UK), Visací Zámek, Zóna A, Plexis, E!E, Totální Nasazení, Nežfaleš, Doctor P.P., a další
 
18.05.2013 - SOKOLOV
18:30 hod. Open Air Festival Rock Beach + Cocotte Minute, Screasel(D), Belladonna(IT), G.F.F.(D), Nano, Brenda 5, Bonebroke, Huge Rat
 
17.05.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
11.05.2013 - TRNAVA (SK)
20:00 hod. Moto Bar Rock - Blues + S.B.A., Shadow Of Television
 
10.05.2013 - KOŠICE (SK)
20:00 hod. Club Colosseum - 25 let SPS
 
03.05.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 03.05.2013 - 04.05.2013 VOLNÝ VÍKEND - NEHRAJEME
 
30.04.2013 - CEREKVICE NAD BYSTŘICÍ
20:00 hod. Fotbalové Hřiště - Open Air Pálení Čarodějnic + Plexis, N.V.Ú., Apple Juice, Hirošima, Locomotive, Zlí Hajzlové, Todleto Rebels
 
27.04.2013 - PLZEŇ
20:00 hod. Klub Watt - 25 let SPS + Nežfaleš
 
26.04.2013 - BRANDÝS NAD LABEM
20:00 hod. Hospoda Saloon + hosté
 
20.04.2013 - DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
21:00 hod. KC Karlov + Pivnice, Tass, MNM, Vision Days, Achtunk!, Todleto Rebels
 
19.04.2013 - PÍSEK
20:00 hod. Divadlo Pod Čarou - 25 let SPS + Nežfaleš
 
13.04.2013 - PARDUBICE
21:00 hod. Žlutý Pes - Výroční koncert skupiny Volant + Volant, Márdi a Pítr (Vypsaná Fixa), Žádnej Stres, VHS a další
 
12.04.2013 - KARLOVY VARY
20:00 hod. Slash Bar - 25 let SPS + Nežfaleš
 
05.04.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 05.04.2013 - 06.04.2013 VOLNÝ VÍKEND - NEHRAJEME
 
30.03.2013 - RAKOVNÍK
20:00 hod. Klub Letiště - 25 let SPS + Nežfaleš
 
29.03.2013 - KRALUPY NAD VLTAVOU
20:00 hod. Ponorka - 25 let SPS + Nežfaleš
 
28.03.2013 - BRNO
20:00 hod. Klub Melodka - 25 let SPS + Nežfaleš
 
23.03.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
22.03.2013 - PRAHA
19:30 hod. Rock Café - 25 let SPS + Nežfaleš, 2x, M.Z.H.
 
16.03.2013 - STRAKONICE
20:00 hod. Na Křemelce - 25 let SPS + Nežfaleš
 
15.03.2013 - OLOMOUC
21:30 hod. S Cube + Anti Pasti (UK), Nežfaleš
 
08.03.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 08.03.2013 - 09.03.2013 VOLNÝ VÍKEND - NEHRAJEME
 
02.03.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
01.03.2013 - BRATISLAVA (SK)
20:00 hod. Klub Randal - 25 let SPS
 
23.02.2013 - ZNOJMO
21:00 hod. Klub GoGo - 25 let SPS + T.D.O.
 
22.02.2013 - JIHLAVA
20:00 hod. Klub Ježek - 25 let SPS + Zputnik
 
16.02.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
15.02.2013 - PEC POD SNĚŽKOU - VELKÁ ÚPA
20:00 hod. Hotel Úpa - Tradiční koncert na horách + MZH, VHS
 
08.02.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 08.02.2013 - 09.02.2013 VOLNÝ VÍKEND - NEHRAJEME
 
02.02.2013 - PLZEŇ - BOŽKOV
19:00 hod. Hospoda Pod Kopcem - Úmrtí Sida Fest + Deadline(UK), E!E, Degradace, Do Řady!, S.A.S. a další
 
26.01.2013 - JINDŘICHŮV HRADEC
22:00 hod. U Kůrků - Béďovo narozeninová oslava + Sociální Teror, P.V.A., Crashdogs, Tragedis
 
25.01.2013 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
20:30 hod. Klub New Stage + Sociální Teror
 
19.01.2013 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
18.01.2013 - JANSKÉ LÁZNĚ
20:00 hod. Bar Relax (U Kolonády) - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
12.01.2013 - KLADNO
20:00 hod. Pod Vobrazem - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
11.01.2013 - VALEČ (OKRES TŘEBÍČ)
22:00 hod. KD - Festival Punková Noc + The Fialky, Kusavé Saně, Čelem Vzad, Free Tibet, Pracovní Úraz, K.P.D.
 
29.12.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 29.12.2012 - 10.01.2013 VOLNO - NEHRAJEME
 
28.12.2012 - LOMNICE NAD POPELKOU
21:00 hod. Klub Aion - akustický koncert + host
 
23.12.2012 - BÍLINA
20:00 hod. Hospoda Moskva - Tradiční vánoční Unplugged večírek
 
22.12.2012 - KLADNO
20:15 hod. Music Klub Barn - Ewol Fest Underground Vol.4 + Prague Conspiracy, Falešný Obvinění, Fast Food Orchestra, S.N.A.D., Sour Bitch, Odpad, The Rocket Dogz
 
21.12.2012 - LOUNY
21:30 hod. Klub GetItOn - Vánoční koncert + KKS, The Rohotoče
 
18.12.2012 - PRAHA
21:00 hod. Klub Vagon - Vánoční koncert + Sham69, Spínací Špendlík
 
15.12.2012 - HRADEC KRÁLOVÉ
22:00 hod. U Cikána - Vánoce s N.V.Ú. + Houba, Ilegality, Mad Pigs, Sour Bitch, Sweet Zone, Qýchodu
 
14.12.2012 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
23:00 hod. Klub Duku Duku + N.V.Ú., Ilegality, Werglův Pjos, Kulturní Zřízenost
 
01.12.2012 - ZADNÍ ZBOROVICE
20:00 hod. KD - POGO TOUR 2012 + E!E
 
30.11.2012 - PLZEŇ
20:00 hod. Klub Watt - POGO TOUR 2012 + E!E
 
24.11.2012 - HORNÍ BOJANOVICE (okr. HUSTOPEČE)
20:00 hod. KD - POGO TOUR 2012 + E!E
 
23.11.2012 - TŘEBÍČ
20:00 hod. Hudební Klub Béčko - POGO TOUR 2012 + E!E
 
17.11.2012 - STŘÍBRO
21:00 hod. Rock Star Klub + další
 
16.11.2012 - MORAVSKÁ NOVÁ VES
20:00 hod. KD + Konflikt
 
09.11.2012 - ČERNOVICE U TÁBORA
20:00 hod. Sokolovna - POGO TOUR 2012 + E!E
 
27.10.2012 - JISTEBNICE U TÁBORA
20:00 hod. KD + Konflikt
 
26.10.2012 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Klub Baronka - POGO TOUR 2012 + E!E
 
20.10.2012 - ŠTUDLOV (OKR.VSETÍN)
20:00 hod. Místní Sál - POGO TOUR 2012
 
19.10.2012 - ZLÍN
20:00 hod. Masters Of Rock Café - POGO TOUR 2012
 
12.10.2012 - PRAHA
20:00 hod. Rock Café - POGO TOUR 2012 + E!E
 
29.09.2012 - ŽIHLE
20:00 hod. KD - POGO TOUR 2012 + E!E
 
28.09.2012 - KOLÍN
20:00 hod. U Vodvárků - POGO TOUR 2012 + E!E
 
22.09.2012 - NOVÁ VČELNICE
21:30 hod. Hotel Jelen + další
 
15.09.2012 - VRCHLABÍ
21:00 hod. Open Air - Kostival XII. + Driák, Výprodej Zeber
 
08.09.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
07.09.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
01.09.2012 - SUCHÝ DŮL (okr. Náchod)
20:00 hod. Open Air Festival - Dunění Rockových Tamtamů IV. + Zakázaný Ovoce, Asacra, Scelet, Nightwish - revival, Nanovor
 
31.08.2012 - SLANÝ
16:45 hod. Areál Plochodrážního Stadionu - Rock Na Valníku 2012 + Pro-Pain (U.S.A.), Iné Kafé, Horkýže Slíže, Sto Zvířat, Polemic, Zóna A, Tleskač, Harlej, TN, Volant, E!E a další
 
24.08.2012 - KARLOVY VARY
21:00 hod. Pod Chebák Fest - Festival Punks Lowe The Holidays + Plesnivý Fazole, Dovolený Napětí, Lagerbuegel, Skavare
 
18.08.2012 - STÁDLEC
00:00 hod. Areál Fotbalové Hřiště + V3ska, Zakázaný Ovoce, Dilated a další
 
17.08.2012 - HUZOVÁ (OKR.ŠTERNBERK)
21:00 hod. Open Air + Rachot Petky, Inženýři Míru
 
10.08.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 10 - 11.08.2012 VOLNO - NEHRAJEME
 
04.08.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
03.08.2012 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
17:40 hod. Pod Parou Fest - Open Air Festival + Misfits, The Exploited, MadBall, Yellow Umbrella, 999, Discharge, Scarface, The Generators, E!E, Zóna A, N.V.Ú., Plexis, Tleskač, Konflikt, Visací Zámek, Záviš a další
 
22.07.2012 - KAPELNÍ DOVOLENÁ
12:00 hod. 22.07.2012 - 02.08.2012 NEHRAJEME - KAPELNÍ DOVOLENÁ
 
21.07.2012 - PODĚBRADY
15:55 hod. Areál Jezera - Festival Barvy Léta + Tři Sestry, Polemic, Vypsaná Fixa, Wohnout, Mňága a Žďorp, Airfare a další
 
21.07.2012 - ŽLUTICE
22:15 hod. Yellow Town Rock 2012 Festival + Rosie, V3ska, Kohout Plaší Smrt, Rocket Dogz, Coda, Plewel, Prasex a další
 
14.07.2012 - PRUSINOVICE
18:00 hod. Rohálfest 2012 - VPV, Promile, Munguss, Nšoči, Volant, NVÚ, Werglův Pjos, Back Fliping Dog(BFD, PL-KM(Psychiatrická Léčebna Kroměříž a další
 
13.07.2012 - BYTČA (SK)
20:30 hod. Městský Stadion - Open Air Festival RockstoneFest 2012 + Arakain + Lucie Bílá, Arzén, Before The Zero Day, Made By, Intrepid, Fuera Fondo, Brainscan, Bod Omylu
 
08.07.2012 - ŽACLÉŘ
17:00 hod. Bornflossrock Žacléř - Scelet, Recycled Indigo, Blues Mystery, Moment, Mortuary, Wochmatic, Benjaming band, NVU
 
07.07.2012 - TACHOV
17:00 hod. Areál Letiště - Open Air TaRock 2012 + Škwor, Doga, Kurtizány z 25. Avenue, Walda Gang, Medvěd 009, Debill Heads, Alkehol, Arakain a další
 
07.07.2012 - STRAŠICE
23:00 hod. Koupák Vítá Léto 2012 - Open Air Festival + Sex Deviants, DiscoBalls, Kohout Plaší Smrt, Delusion, In Public Ill a další
 
05.07.2012 - TEPLICE
21:00 hod. Hvězda - Morousoviny 4 + Aso Naga, Fallen Faith, Keep on Rotting
 
30.06.2012 - BRNĚNEC
21:45 hod. Open Air Festival Brněnec Fest + Pipes And Pints, N.V.Ú., Punk Floid, TN, The Fialky, Vision Days, Dukla Vozovna, Volant, Nežfaleš, Zakázaný Ovoce, Falešný Obvinění, Spínací Špendlík, VHS a další
 
30.06.2012 - HORNÍ BOJANOVICE (okr. HUSTOPEČE)
01:00 hod. HorBojOpen Festival + Titanic, Black Bull a další
 
29.06.2012 - SPÁLENÉ POŘÍČÍ
00:35 hod. Festival BasinfireFest Open Air + Children Of Bodom, Apocalyptica, Arakain, Harlej, Škwor, Alkehol, Kreyson, Kurtizány z 25. Avenue, Horkýže Slíže, Plexis, Šanov 1, Sto Zvířat, Slobodná Európa, Tleskač a další
 
29.06.2012 - LOVOSICE
20:20 hod. Open Air Festival - Altros RockFest 2012 + Vilém Čok a Bybass, Matahari, Krleš, Houba, Burning Steps a další
 
23.06.2012 - HAJNICE U TRUTNOVA
19:00 hod. Benefiční akce pro organizaci Barevné Domky + Benjaming Band
 
23.06.2012 - TLUMAČOV
00:30 hod. 20 let Zvlášný Školy + Special Guest (D), Ančaband
 
22.06.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
16.06.2012 - HLUČÍN
16:00 hod. Sportovní Areál - Festival Valník Na Výletě + Horkýže Slíže, Konflikt, Šanov 1, Totální Nasazení, N.V.Ú., Punk Floid, Deratizéři a další
 
16.06.2012 - PODĚČELY U CHROUSTOVIC
21:50 hod. Open Air - Punk Rebel Fest + Argies (ARG), N.V.Ú., Šanov 1, Svině!, Werglův Pjos, Vision Days, Ilegality, Wajgl, Družba a další
 
15.06.2012 - BÍLINA
18:50 hod. Letní Amfiteátr - Mysteria Bořeň Festival 2012 + Sepultura (Bra), Seita (Bra), Lord Bishop Rocks (U.S.A.), Del Moe (De), Koonda Holaa (U.S.A.), N.V.Ú., Abraxas, Fleshless, Sapiens, Censorshit a další
 
02.06.2012 - KAPELNÍ DOVOLENÁ
00:00 hod. 02.06.2012 - 14.06.2012 KAPELNÍ DOVOLENÁ
 
25.05.2012 - PIEŠŤANY (SK)
22:00 hod. Lodenica Muzik Club + Punk Floid, Nekultura
 
19.05.2012 - PRAHA
13:50 hod. Koupaliště Džbán + Tři Sestry, The Toy Dolls (UK), Telex, E!E, Plexis, TN, Visací Zámek, Slobodná Európa, M.Z.H. a další
 
19.05.2012 - KAMÝK NAD VLTAVOU
22:30 hod. Zelesa fest + Čertůf Punk, Atari Terror, Akutní Potřeba, Totální Nasazení, The Fialky a další
 
18.05.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. Jdeme na The Toy Dolls:)
 
12.05.2012 - MARTIN (SK)
20:00 hod. Club FBC + Brmbolce
 
11.05.2012 - KOŠICE (SK)
20:00 hod. Klub Collosseum
 
05.05.2012 - KROMĚŘÍŽ
21:00 hod. Pionýrská Louka - Kroměřížský Majáles 2012 + Vypsaná Fixa, Insania, Hanibal Lecter, Old Trash Titans, Segment, LH7, Tojs, Chátra a další
 
04.05.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
28.04.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
27.04.2012 - KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
20:00 hod. Klub Barák + Zputnik
 
21.04.2012 - ZNOJMO
20:00 hod. Klub GoGo + Zputnik
 
20.04.2012 - PRESTAVLKY (okr. ŽIAR NAD HRONOM - SK)
21:00 hod. Krčma U Trech Bratov + Sitňan
 
14.04.2012 - PLZEŇ
20:00 hod. Music Club Watt + Plexis, Apple Juice
 
13.04.2012 - PRAHA
19:30 hod. Rock Café + Plexis, Apple Juice
 
12.04.2012 - BRNO
20:00 hod. Klub Melodka + Zputnik
 
07.04.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
06.04.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
31.03.2012 - BRATISLAVA (SK)
20:00 hod. Randal Club + Kotúče DM
 
30.03.2012 - TOPOLČANY (SK)
20:00 hod. Bar - Bar klub
 
24.03.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
23.03.2012 - JIHLAVA
20:00 hod. Hudební Klub Ježek + Zputnik
 
17.03.2012 - BUŠTĚHRAD
22:30 hod. Klub U Bečvářů - Steel City Fest + Falešný Obvinění, S.N.A.D., Suffer, Wajgl, Vnitřní Faktor a další
 
16.03.2012 - STRAKONICE
20:00 hod. Na Křemelce + Sociální Teror
 
10.03.2012 - VELKÉ MEZIŘÍČÍ
20:00 hod. Klub Depo + Tísňové Volání
 
03.03.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
02.03.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
25.02.2012 - JANSKÉ LÁZNĚ
20:00 hod. Relax U Kolonády - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
24.02.2012 - OLOMOUC
20:30 hod. Klub S-Cube + Punk Floid
 
18.02.2012 - HAVLÍČKŮV BROD
20:00 hod. Klub Oko - Punk Fest + Slobodná Európa, Do Řady!, Šanov 1, Čertůf Punk, Spínací Špendlík, Ilegality a další
 
17.02.2012 - TEPLICE
20:00 hod. Klub Božák + Agonie
 
11.02.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
10.02.2012 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
04.02.2012 - PLZEŇ - BOŽKOV
22:00 hod. Festival Sid + E!E, Do Řady!, Zóna A, Plexis, S.A.S., SVZ, Apple Juice, S.N.A.D., Spínací Špendlík a další
 
03.02.2012 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
20:00 hod. Mighty Bar Velbloud + Sociální Teror a další
 
28.01.2012 - ODOLENA VODA
21:00 hod. Restaurace Opera + Zputnik, Družba, Zkorodované Potrubí, Z.N.K.
 
21.01.2012 - JINDŘICHŮV HRADEC
21:30 hod. Klub U Kůrků (bývalé Lucky Perry) + Sociální Teror, Crashdogs, M2T
 
13.01.2012 - PEC POD SNĚŽKOU - VELKÁ ÚPA
20:30 hod. Hotel Úpa + host
 
28.12.2011 - KAPELNÍ DOVOLENÁ
00:00 hod. 28.12.2011 - 13.01.2012 KAPELNÍ DOVOLENÁ
 
27.12.2011 - LOMNICE NAD POPELKOU
20:00 hod. Klub Aion + Zputnik
 
23.12.2011 - BÍLINA
20:00 hod. Moskva - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
22.12.2011 - HRONOV
20:00 hod. Vánoční tulení - Hronov Čapkův sál + Heebie Jeebies, K 2 a další
 
17.12.2011 - OUDOLEŇ
21:30 hod. KD - Punkové Vánoce - Minifest + Dukla Vozovna, E!E, Punk Floid, P.S.U.
 
16.12.2011 - LOUNY
20:00 hod. Klub Getiton + host
 
10.12.2011 - MICHALOVICE U HAVLÍČKOVA BRODU
16:30 hod. KD - 10 let Cecek Records Punk Fest + Volant, Spínací Špendlík, Zputnik, V.T.Marvin, Werglův Pjos, Vision Days a další
 
10.12.2011 - HORNÍ BOJANOVICE (okr. HUSTOPEČE)
21:30 hod. KD + Aliens, Kožuch (Kabát revival)
 
09.12.2011 - KLADNO
20:00 hod. Pod Vobrazem - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
03.12.2011 - VOLNO- NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
02.12.2011 - VOLNO- NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
26.11.2011 - TŘEBÍČ
20:00 hod. Hudební Klub B - Pogo Tour 2011 + E!E
 
25.11.2011 - JÁNSKÉ LÁZNĚ
20:00 hod. Chata Lesanka - Pogo Tour 2011 + E!E
 
19.11.2011 - ČERNOVICE U TÁBORA
20:00 hod. Sokolovna - Pogo Tour 2011 + E!E
 
18.11.2011 - BÍLINA
20:00 hod. KC Kaskáda - Pogo Tour 2011 + E!E
 
16.11.2011 - PRAHA
20:00 hod. Rock Café - Pogo Tour 2011 + E!E
 
11.11.2011 - NOVÝ OLDŘICHOV
20:00 hod. U Kostela - Pogo Tour 2011 + E!E
 
05.11.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
04.11.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
29.10.2011 - BOZKOV U SEMIL
20:00 hod. Sokolovna - Pogo Tour 2011 + E!E
 
28.10.2011 - PÍSEK
20:00 hod. Divadlo Pod Čarou - Pogo Tour 2011 + E!E
 
26.10.2011 - BRNO
20:00 hod. Klub Melodka - Pogo Tour 2011 + E!E
 
22.10.2011 - KRALUPY NAD VLTAVOU
20:00 hod. Klub Ponorka - Pogo Tour 2011 + E!E
 
21.10.2011 - KOLÍN
20:00 hod. U Vodvárků - Pogo Tour 2011 + E!E
 
15.10.2011 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Klub Baronka - Pogo Tour 2011 + E!E
 
14.10.2011 - PLZEŇ
20:00 hod. Bílý Medvěd - Pogo Tour 2011 + E!E
 
08.10.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
07.10.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
01.10.2011 - ROKYCANY
20:00 hod. Klub Kasíno + host
 
30.09.2011 - LITVÍNOV
20:00 hod. Klub Ponorka + host
 
24.09.2011 - VARNSDORF
20:00 hod. Rock Club Peklo - zrušeno !!!
 
23.09.2011 - PRAHA - BOHEMIANS 1905 - POZOR ZMĚNA
18:00 hod. V pátek 23.9.se místo parníku koná PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ FANOUŠKŮ BOHEMIANS 1905 a to NA PARUKÁŘCE od 18 hodin.Akce se koná pod širým nebem,vystoupí kapelky SPS a Bobr chutná 2 krát.
 
17.09.2011 - OPAVA
20:00 hod. ZRUŠENO POŘADATELEM !!!
 
16.09.2011 - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
20:00 hod. RC Morrison + Zputnik
 
10.09.2011 - PARDUBICE
20:00 hod. Klub Doli - Speciální Unplugged Večírek + Promile
 
09.09.2011 - ZAJEČOV
20:00 hod. Lidový Dům + host
 
03.09.2011 - NÁCHOD - SUCHÝ DŮL
21:00 hod. Open Air Festival - Dunění Rockových Tamtatů III. + Skelet, Epitaf, Heebie Jeebies, Nanovor
 
27.08.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
26.08.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
20.08.2011 - TRUTNOV
10:20 hod. Na Bojišti - Open Air Festival + Iggy Pop - The Stooges, The Locos, N.O.H.A., Tatabojs, Sunshine, ZNC, Mňága a Žďorp, N.V.Ú., Platic People, Visací Zámek, Vilém Čok, Prague Conspiracy, Vltava, Záviš, Boron, Fast Food Orchestra, Jiří Schmitzer, Švihadlo a další
 
20.08.2011 - VELTRUSY U KRALUP
20:30 hod. Restaurace U Libuše - Festival Libušení - Festival + Lety Mimo a další
 
19.08.2011 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
21:00 hod. Festival Pod Parou + Street Dogs, Varukers, Total Chaos, Blitzkid, The Grit, The Real McKenzies, Bulbulators, The Mahones, N.V.Ú., Zóna A, E!E, Polemic, Plexis, Ilegality, Totální Nasazení, Konflikt, Argies, Záviš, Čertůf Punk, Tleskač, Spínací Špendlík, Houba, The Fialky, Malomocnost Prázdnoty, Werglův Pjos, Benjaming Band, Vision Days a další
 
13.08.2011 - HARRACHOV
12:40 hod. Areál Skokanských můstků - Festival Keltská Noc + Tři Sestry, Václav Neckář a Bacily, Mňága a Žďorp, Anna K., De Bill Heads, Karpina, E!E, Záviš, Navigators, Leniwiec (PL), Doctor P.P., Benjaming Band, MZH, Paragraf 219
 
13.08.2011 - VENDRYNĚ U TŘINCE
20:00 hod. Areál Vápenka - Open-Air Dragons Fist Motorcycles Weekend + Guitars Gangsters (UK), N.V.Ú., Zputnik
 
06.08.2011 - TOČNÍK U ŽEBRÁKU
14:45 hod. Old Punx Fest 2011 + Sex Pistols Experience (UK), Visací Zámek, Zóna A, E!E, Plexis, P.S., Slobodná Európa, Slut, N.V.Ú., V.T.Marvin
 
06.08.2011 - OUBĚNICE U DOBŘÍŠE
22:30 hod. Open Air - Motoorání VI. + Aleš Brichta a Band, Pumpa a další
 
05.08.2011 - PLASY
19:30 hod. Festival Czech Rock Block + Harlej, Alkehol, Walda Gang, Arakain, Debustrol, E!E, Torr, Děda Mládek Illegal Band, Mandrage, De Bill Heads a další
 
30.07.2011 - MALÁ SKÁLA
19:20 hod. Festival Benátská Noc - Open Air + Clawfinger, Arakain, Desmod, Divokej Bill, L.Bílá, In Extremo, Chinaski, Dream Theater, Priessnitz, Škwor, Kryštof, Tleskač, U.D.O., Visací Zámek, A.Langerová, Olympic a další
 
30.07.2011 - PRUSINOVICE
13:00 hod. Rohál fest + Konflikt, Totální Nasazení, Našrot, Punk Floid, Werglův Pjos, N.V.Ú. a další
 
23.07.2011 - PIEŠŤANY (SK)
14:00 hod. Punkáči Deťom + Skarface, The Lurkers, Leniwiec, The Twinkles, Argies, Alkehol, Plexis, Tleskač, Houba, Punk Floid, Volant, N.V.Ú., Malomocnost Prázdnoty, Karpina, The Last Day Of Jesus a další
 
23.07.2011 - BORKOVANY
18:30 hod. Festival Borkovanský Woodstock 2011 + Arakain, Ahard, V.A.R., Mr. Pig, Ocelot, Face Of Agony, Badess
 
22.07.2011 - RATIŠOVICE U ZNOJMA
23:20 hod. U Fotbalového Hřiště - Open Air Fest + The Fialky, Zputnik a další
 
22.07.2011 - HRADEC KRÁLOVÉ
19:00 hod. Klub Event - Distance, Nátěrová hmota, Volant, Bad Lovers , N.V.Ú
 
02.07.2011 - KAPELNÍ DOVOLENÁ - NEHRAJEME
00:00 hod. 03.07.2011 - 14.07.2011
 
02.07.2011 - ÚŠTĚK
20:00 hod. Kemp - Mini Fest - Oslava narozenin + další kapely
 
01.07.2011 - VOLYNĚ U STRAKONIC
23:20 hod. Areál Koupaliště - Habeš Fest + Krucipüsk, Atari Teror, Prague Conspiracy, Pipes and Pints, Argies, Delusion a další
 
25.06.2011 - KUNČICE NAD LABEM
19:30 hod. Open Air Fest + Divokej Bill, Olympic, Vypsaná Fixa, Polemic, Harlej, Skyline, UDG, Cocotte Minute, Plexis, Hugo Toxxx, X-Core, Dukla Vozovna, N.V.Ú. a další
 
24.06.2011 - PRAHA - BRANÍK
15:00 hod. Open Air - Soukromá Akce - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
23.06.2011 - PRAHA
19:00 hod. Palackého Náměstí - Rockový Parník Odra + Bobr Chutná 2x, Zputnik
 
18.06.2011 - ÚSTÍ NAD LABEM
17:00 hod. Útulek Fest Open Air - Benefiční akce pro psí útulek + ZNC, Deliwery, Schodiště, Pepa Nos, Santo Exctremento, The Spankers a další
 
18.06.2011 - BÍLINA
22:00 hod. Letní kino - Bořeň Mysteria Fest + Dog Eat Dog (USA), Lord Bishop, My City Burning, Saigon Project, Calathea a další
 
17.06.2011 - PODĚČELY U CHROUSTOVIC
21:30 hod. Punk Rebel Fest 2011 + Konflikt, N.V.Ú., Načo Názov, Šanov 1, Čertůf Punk, Ilegality, Werglův Pjos, Vision Days, Zputnik, Zakázaný Ovoce, Promile, Demarche, Falešný Obvinění, Red Insect a další
 
11.06.2011 - TRNAVA(SK)
21:15 hod. Open Air - Alkofest 2 + Staré Pušky, Azyl, Chronická Únava, Zotrwačnost a další
 
10.06.2011 - ŽAMBERK
19:45 hod. Jam Rock Music Festival 2011 + The Adicts, Tleskač, UDG, Chinaski, Vypsaná Fixa, Marta Jandová + Die Happy, David Koller, Fanánek + Synové Výčepu, Čechomor, Lenka Dusilová, Wohnout, Divokej Bill, Alice + Dan Bárta, Skyline a další
 
29.05.2011 - KAPELNÍ DOVOLENÁ
12:00 hod. 29.05.2011 - 9.6.2011
 
28.05.2011 - DUBŇANY U HODONÍNA
21:00 hod. Olymp D1 - Křest CD + host
 
27.05.2011 - KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
20:00 hod. Klub Barák - Křest CD + Bobr Chutná 2x
 
21.05.2011 - PRAHA
13:50 hod. Barvy Léta - Koupaliště Džbán - Výroční koncert Tří Sester + Tři Sestry, E!E, De Bill Heads, TN, Doctor P.P. a další
 
20.05.2011 - KAMÝK NAD VLTAVOU
22:00 hod. Zelesa Fest + Konflikt, A Bude Hůř, Bobr Chutná 2x, Zakázaný Ovoce, Jimmy Docherty (UK), S.A.S. a další
 
14.05.2011 - OSTROV NAD OHŘÍ
20:00 hod. M-Klub - Křest CD + Bobr Chutná 2x
 
13.05.2011 - JABLONEC
20:00 hod. Na Rampě - Křest CD + E!E
 
07.05.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
06.05.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
30.04.2011 - ZLÍN
20:00 hod. Golem - Křest CD + Punk Floid
 
29.04.2011 - HRÁDEK U ZNOJMA
20:00 hod. KD - Křest CD + E!E, Bobr Chutná 2x
 
23.04.2011 - KOŠICE (SK)
20:00 hod. Klub Colloseum - Křest CD + host
 
22.04.2011 - BANSKÁ BYSTRICA (SK)
20:00 hod. Klub 77 - Křest CD + host + Punk Rádio
 
21.04.2011 - SENICA (SK)
20:00 hod. Music Club Inferno - Křest CD + Lost Souls
 
16.04.2011 - STRENICE U MLADÉ BOLESLAVI
21:30 hod. KD - Festival Punkové Jaro 2 + Plexis, Hasiací Prístroj, Bobr Chutná 2x, 4Debils, Apple Juice
 
15.04.2011 - LIBEREC
20:00 hod. Klub Vlak - Křest CD + Bobr Chutná 2x
 
08.04.2011 - HAVLÍČKŮV BROD
20:00 hod. Music Club Effect - Křest CD + Bobr Chutná 2x
 
02.04.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
01.04.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
26.03.2011 - LITVÍNOV
20:00 hod. Ponorka Klub - Velkolepá oslava Badyho narozenin - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Xavier Baumaxa, Lety Mimo
 
25.03.2011 - PRAHA
19:30 hod. Rock Café - Křest CD + Punk Floid, Bobr Chutná 2x + kmotr desky - členové skupiny Plexis
 
23.03.2011 - BRNO
20:00 hod. Klub Melodka - Křest CD + Punk Floid
 
19.03.2011 - BRATISLAVA (SK)
20:00 hod. Randal Club - Křest CD + Punk Floid
 
18.03.2011 - BENEŠOV
20:00 hod. Klub XXX - Křest CD + Bobr Chutná 2x
 
16.03.2011 - ROZHOVOR - RÁDIO BEAT
19:00 hod. Uši Petra Korála - Rozhovor se Zdeňkem k nové desce
 
12.03.2011 - PLZEŇ
20:00 hod. Klub Neutrál - Křest CD + Punk Floid
 
11.03.2011 - PÍSEK
20:00 hod. Divadlo Pod Čarou - Křest CD + Punk Floid
 
05.03.2011 - BLANSKO
20:00 hod. Klub Rachota - Křest CD + Peach U.S.
 
04.03.2011 - ZÁBŘEH NA MORAVĚ
20:00 hod. KD - Křest CD + Punk Floid
 
26.02.2011 - OLOMOUC
20:00 hod. Klub 15 Minut - Křest CD + Punk Floid, The Fialky
 
25.02.2011 - ROKYTNICE NAD JIZEROU
20:00 hod. Mc Kino + VHS, Spínací Špendlík
 
22.02.2011 - VYCHÁZÍ NOVÁ DESKA !!!
12:00 hod. název CD: Útěk z reality + Křest CD
 
19.02.2011 - VELKÉ MEZIŘÍČÍ
20:00 hod. Klub Depo + Tísňové Volání
 
18.02.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
12.02.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
11.02.2011 - KAMENICE NAD LIPOU
20:00 hod. Čečkárna - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Bobr Chutná 2x
 
05.02.2011 - PLZEŇ - BOŽKOV
18:00 hod. Hospoda Pod Kopcem - Úmrtí Sida Fest + Konflikt, E!E, Falešný Obvinění, S.A.S., Pipes and Pints, Trvalý Následky, Vision Days
 
05.02.2011 - PRAHA
22:00 hod. Cross Club - 44. narozeniny Petra Hoška + Plexis, Bobr Chutná 2x
 
04.02.2011 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
21:30 hod. Martys Club + Konflikt, Sociální Teror
 
29.01.2011 - ZNOJMO
20:00 hod. GoGo Klub - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Xavier Baumaxa
 
28.01.2011 - VELKÁ ÚPA - PEC POD SNĚŽKOU
20:00 hod. Hotel Úpa - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Xavier Baumaxa
 
22.01.2011 - STUDIO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
21.01.2011 - STUDIO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
15.01.2011 - BAČETÍN U DOBRUŠKY
22:00 hod. Hostinec Katapult - Mini Kokrhel Fest + Vision Days, Werglův Pjos, Rizikové pracoviště
 
14.01.2011 - LOMNICE NAD POPELKOU
20:00 hod. Aion Klub + Zputnik
 
08.01.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
07.01.2011 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
26.12.2010 - SLANÝ
20:00 hod. Klub Šantán - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + R.Z.M. (křest CD) + Deratizéři, Bezvědomí
 
23.12.2010 - BÍLINA
20:00 hod. Moskva - Vánoční unplugged koncert (spec. akustické vystoupení) + Xavier Baumaxa
 
18.12.2010 - HRADEC KRÁLOVÉ
21:00 hod. RC Strojovna - Punkové Vánoce s N.V.Ú. + FPB, Čertůf Punk, N.V.Ú.
 
17.12.2010 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
19:00 hod. Klub Duku Duku + další
 
11.12.2010 - ROKYCANY
20:00 hod. Klub Kasíno - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Xavier Baumaxa
 
10.12.2010 - KLADNO
20:00 hod. Pod Vobrazem - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
03.12.2010 - KUTNÁ HORA
20:00 hod. Klub Česká 1. - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Xavier Baumaxa
 
27.11.2010 - KRALUPY NAD VLTAVOU
20:00 hod. Hudební Klub Ponorka - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Xavier Baumaxa
 
26.11.2010 - LOUNY
20:00 hod. Klub GeTiTon - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
24.11.2010 - PLZEŇ
19:30 hod. Klub Watt - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + S.A.S.
 
20.11.2010 - BENEŠOV - ZRUŠENO KLUBEM
21:30 hod. Klub xXx - La Fest - Benefiční koncert na podporu dětského domova v Praze-Krči
 
19.11.2010 - STŘÍBRO
22:30 hod. Antikomunist Fest 2010 + Hubert Macháně, S.A.S., Falešný Obvinění a další
 
16.11.2010 - TEPLICE
20:00 hod. Pijavice Pub - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
13.11.2010 - PRAHA
20:00 hod. Klub Ojai - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Bobr Chutná 2x
 
12.11.2010 - ŠANOV U RAKOVNÍKA
20:00 hod. Hospoda - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
06.11.2010 - PRAHA - ĎÁBLICE
17:00 hod. Soukromá akce - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
05.11.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
30.10.2010 - LIBEREC
18:30 hod. Areál Běžeckého Závodiště - Open Air Festival ChlebaFest
 
30.10.2010 - NOVÝ OLDŘICHOV
00:00 hod. Restaurace U Kostela + hosté
 
29.10.2010 - KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
20:00 hod. Klub Barák - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Xavier Baumaxa
 
23.10.2010 - TEPLÁ
22:00 hod. Kulturní dům - Punk Rock Fest + ZNC, Sex Deviants, Já Ještě Nevim, BabyGrace, Vipýchaná Fčela, Mimo-To
 
22.10.2010 - DOMAŽLICE
20:00 hod. Sport Bar - Pogo Tour 2010 + E!E
 
16.10.2010 - JAROMĚŘ
20:00 hod. Bastion 35 - Pogo Tour 2010 + E!E
 
15.10.2010 - VOLYNĚ
20:00 hod. Sál Na Nové - Pogo Tour 2010 + E!E
 
09.10.2010 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Klub Baronka - Pogo Tour 2010 + E!E
 
08.10.2010 - DOBŘÍŠ
20:00 hod. Kulturní dům - Pogo Tour 2010 + E!E
 
02.10.2010 - ČERNOVICE U TÁBORA
20:00 hod. Sokolovna - Pogo Tour 2010 + E!E
 
01.10.2010 - TEPLICE
20:00 hod. Klub Božák - Pogo Tour 2010 + E!E
 
25.09.2010 - PARDUBICE
20:00 hod. Klub Ponorka - Pogo Tour 2010 + E!E
 
24.09.2010 - PRAHA
20:00 hod. Klub Vagon - Pogo Tour 2010 + E!E, Sociální Teror
 
18.09.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
17.09.2010 - KOLÍN
20:00 hod. U Vodvárků - Pogo Tour 2010 + E!E
 
16.09.2010 - PRAHA
21:00 hod. KD Vtavská - Rockování proti totalitě + Hudba Praha, Šanov 1
 
14.09.2010 - TV ÓČKO
17:30 hod. In Box - Rozhovor s kapelou k nadcházejícímu Pogo Tour 2010 + E!E
 
11.09.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
10.09.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
04.09.2010 - POTŠTEJN (HRAD)
21:30 hod. Tábořiště Vochtánka + Benjaming Band, Heebie Jeebies
 
04.09.2010 - STŘÍTEŽ U POLIČKY
00:00 hod. Open Air Festival - Benefiční koncert na Záchranou stanici volně žijících zvířat Zelené Vendolí + Zputnik, Pitocha, Mentálně Narušená Moucha, Pitocha, Peachus, Inseminační Stanice a další
 
03.09.2010 - BRANDÝS NAD LABEM
20:00 hod. K-Klub - Brandýs + Sociální Teror
 
28.08.2010 - CHLUM U TŘEBONĚ
23:00 hod. Kemp U Břízy - Open Air Festival + Sociální Teror, S.A.S., Dezinfekce, Trest Smrti
 
28.08.2010 - OSLAVANY U BRNA
19:30 hod. Open Air - Pivní Slavnosti + Lady Cat, Metanon, Dogma Art, Darken
 
27.08.2010 - SLANÝ
17:15 hod. Letní Kino - Rock na Valníku Made in Gambrinus + Plexis, Harlej, Alkehol, Jaksi Taksi, TN, Visací Zámek, Tleskač, Konflikt, Fast Food Orchestra a další
 
25.08.2010 - PRAHA
19:00 hod. Modrá Vopice - Open Air Punkpárty k Tommyho 29. narozeninám - Unplugged (spec. akustické vystoupení) + Paragraf 219, Spínací Špendlík, VHS, Driák, SNB, Vision Days a další
 
21.08.2010 - TRUTNOV
12:30 hod. Na Bojišti - Open Air Festival Woodstock + Manic Street Preachers, Sto Zvířat, Kurtizány z 25. Avenue, N.V.Ú., Monkey Business, Pražský Výběr II., Prouza, Psí Vojáci, ZNC, Pipes and Pints, Už jsme doma, Plastic People Of The Universe a další
 
20.08.2010 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
21:00 hod. Festival Pod Parou 2010 - Open Air Fest + The Toy Dolls, The Adicts, Dritte Wahl, Civet, Anti-Nowhere League, Vice Squad, N.V.Ú., Zona A, Visací Zámek, Ilegality, Konflikt, E!E, TN, Plexis a další
 
13.08.2010 - ZBIROH
19:20 hod. Letní kino - Old Punx Fest 2010 + N.V.Ú., Ex-Tip, Zona A, Fanánek a Synové Výčepu, Hagen Baden, Plexis, Hubert Macháně, Xavier Baumaxa, Záviš
 
07.08.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
06.08.2010 - RADOTÍN U PRAHY
19:20 hod. Říční Lázně - Holiday in The Sun Fest - Open Air + ZNC, Lety Mimo, Zputnik, Bobr Chutná 2x, Covers For Lovers
 
31.07.2010 - PRUSINOVICE
21:30 hod. Fotbalové Hřiště - Rohál Fest 2010 Open Air + Volant, Benjaming Band, Werglův Pjos, N.V.Ú., Elektrick Mann, Punk Floid, Kohout Plaší Smrt, Fousatej Hat, Promile
 
30.07.2010 - RATIŠOVICE U ZNOJMA
21:30 hod. Fotbalové Hřiště - Open Air Fest + Free Tibet, Z.P.X., Čelem Vzad, Dubar
 
24.07.2010 - ŠATOV
16:00 hod. Rock Šatov Fest - Open Air Festival + Arakain, Titanic, Mr. Hanky, Second End, Arsen
 
23.07.2010 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
20:00 hod. Klub Velbloud + host
 
17.07.2010 - VAL U DOBRUŠKY
21:00 hod. Kokrhel Fest Open air + N.V.Ú., Konflikt, Vision Days, Ilegality, Werglův Pjos, Kohout Plaší Smrt, The Hysterics, Zatrest, Benjaming Band, Nežfaleš a další
 
16.07.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
03.07.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
02.07.2010 - SPÁLENÉ POŘÍČÍ
20:00 hod. Basinfire Fest + Testament (USA), Venom (USA), Arakain, Debustrol, Doga, Harlej, Kreyson, Krucipüsk, Vilém Čok, Visací Zámek a další
 
26.06.2010 - BRNĚNEC
17:00 hod. Areál Hasičák - Punk Fest + Totální Nasazení, N.V.Ú., Vision Days, Volant, Houba, Punk Floid, Spínací Špendlík, Falešný Obvinění a další
 
26.06.2010 - KUNČICE NAD LABEM
01:10 hod. Open Air Festival + Wohnout, Aneta Langerová, United Flavour, Sto Zvířat, Věra Špinarová, Rybičky 48, The Prague Conspiracy, Imodium, Five O'Clock Tea
 
25.06.2010 - BLATNÁ
00:00 hod. Hokejbalový Stadion - Festival Blatenský Fest + Vypsaná Fixa, Atari Terror, Jolly Joker, X-Core, Locomotive, Basta Fidel
 
24.06.2010 - PRAHA
19:00 hod. Rockový Parník Odra + Bobr chutná dvakrát, MZH
 
19.06.2010 - PODĚČELY U CHROUSTOVIC
17:00 hod. Punk Rebel festival + Argies (ARG), Speichelbroiss (DE), N.V.Ú., Šanov 1, Pipes and Pints
 
19.06.2010 - STRAŠICE U ROKYCAN
22:00 hod. Festival Koupák + Pipes and Pints, Sex Deviants, Houba, Status Praesents, V.T.Marvin, In Public Ill
 
18.06.2010 - POHOŘÍ U DOBRUŠKY
20:00 hod. Letní Parket + Apple Juice, Plexis
 
12.06.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
05.06.2010 - KŘIVOKLÁT - ZBEČNO
23:00 hod. Open Air Fest - Unplugged (spec. akustické vystoupení)
 
29.05.2010 - CHVALEČ
17:00 hod. 7. ročník festivalu Chvalečská Hudební Noc + Zona A, ZNC, Xavier Baumaxa, Projekt Parabelum, N.V.Ú., Leniwiec (PL), Jolly Joker, Benjaming Band, A Bude Hůř a další
 
29.05.2010 - ČESKÁ KAMENICE
22:00 hod. Open Air Festival + S.N.A.D., Falešný Obvinění, Bezstarost, Kohout Plaší Smrt
 
28.05.2010 - HOŘOVICE
20:00 hod. Klub Labe + Falešný Obvinění, In Public Ill
 
22.05.2010 - PRAHA
12:30 hod. Koupaliště Džbán - Festival Barvy Léta - 25 let skupiny Tři Sestry + Tři Sestry, Vypsaná Fixa, U.K.Subs (UK), Sham 69 (UK), E!E, Totální Nasazení, Doctor P.P., Lety Mimo, M.Z.H.
 
21.05.2010 - KAMÝK NAD VLTAVOU
22:00 hod. Na Pláni - Zelesa Fest + Pěchota, Zeměžluč, The Fialky, Akutní Potřeba, S.A.S., Sex Deviants, Deratizéři, Sociální Teror, Zakázaný Ovoce, A Bude Hůř, Self Defence a další
 
15.05.2010 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ
21:00 hod. Klub Mír + Spankers, Street Spirit
 
14.05.2010 - VODŇANY
20:00 hod. Rock Bar Pohoda + Falešný Obvinění
 
08.05.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
01.05.2010 - ČERNOVICE U TÁBORA
21:00 hod. Sokolovna + E!E
 
30.04.2010 - JINDŘICHŮV HRADEC
20:00 hod. Gurmán Club + Tragedis
 
24.04.2010 - BRNO
21:00 hod. Klub Metro - Bastard Tour 010 + N.V.Ú.
 
23.04.2010 - RAKOVNÍK
21:00 hod. Klub Letiště + Falešný Obvinění, Sputnik
 
17.04.2010 - BRATISLAVA
20:00 hod. Club Randal - 4. narozeniny Klubu + Twinkles (ITL), Heretix
 
16.04.2010 - TŘEBÍČ
20:00 hod. Klub B-Bastard Tour 010 + N.V.Ú., Sputnik
 
10.04.2010 - PRAHA
18:00 hod. Klub Abaton - Konflikt, Totální Nasazení, Tleskač, Volant, Doctor P.P., Projekt Parabelum, Satisfucktion, Wajgl, Deratizéři, Dilemma in Cinema, Jo-Ann, R.Z.M.
 
10.04.2010 - VYŠKOV
22:00 hod. B-29 Klub - Bastard Tour 010 + N.V.Ú., Vision Days
 
09.04.2010 - HRÁDEK U ZNOJMA
21:00 hod. Kulturní dům + Neskutečná Situace
 
03.04.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
27.03.2010 - ČERČANY
21:00 hod. ZRUŠENO!!! KD uzavřen!
 
26.03.2010 - JÁNSKÉ LÁZNĚ
21:00 hod. Chata Lesanka - Bastard Tour 010 + N.V.Ú.
 
20.03.2010 - TOPOLČANY (SK)
20:00 hod. BarBar Klub
 
19.03.2010 - NOVÉ ZÁMKY (SK)
20:00 hod. Intruders Music Club
 
18.03.2010 - ŽILINA (SK)
20:00 hod. Smerr Pub
 
13.03.2010 - ČASTOLOVICE U KOSTELCE NAD ORLICÍ
12:00 hod. Restaurace U Lva - Bastard Tour 010 + N.V.Ú.
 
12.03.2010 - KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
20:00 hod. Klub Barák + Bobr chutná 2x
 
06.03.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
27.02.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
26.02.2010 - PRAHA
20:00 hod. Klub Modrá Vopice - Bastard Tour 010 + N.V.Ú., Sputnik
 
20.02.2010 - VRCHLABÍ
02:10 hod. Zimní stadion DD Elektromont Aréna + Vypsaná Fixa, Škwor, Totální Nasazení, Mandrage, Tleskač, Švihadlo a další
 
20.02.2010 - KRALUPY NAD VLTAVOU
21:00 hod. Club K2 + S.N.A.D., Krutá Pravda
 
19.02.2010 - ROKYCANY
21:00 hod. Klub Kasíno + Los Pedofilos, Amores Peros
 
18.02.2010 - PRAHA
19:30 hod. Rock Café - unplugged + Totální Nasazení
 
13.02.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
06.02.2010 - PLZEŇ
17:30 hod. Božkov - Festival Sid + E!E, Konflikt, Aurora, Slobodná Európa, S.A.S., Sociální Teror, Falešný Obvinění
 
06.02.2010 - LITVÍNOV
22:00 hod. Hospoda Anšajba - narozeninová párty Edy z AJ + Apple Juice, Divná Párty
 
05.02.2010 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
20:00 hod. Martys Klub + Konflikt, Sociální Teror, Svině, S.A.S.
 
30.01.2010 - KUTNÁ HORA
20:00 hod. Klub Česká 1. + Bobr chutná dvakrát
 
29.01.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
23.01.2010 - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
20:00 hod. Klub Morrison + Sociální Teror
 
22.01.2010 - BÍLINA
20:00 hod. Klub Moskva - unplugged
 
16.01.2010 - ZLÍN
20:00 hod. Klub Golem + Punk Floid
 
15.01.2010 - BAČETÍN U DOBRUŠKY
22:00 hod. Hostinec Katapult + Vision Days, Promile
 
14.01.2010 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
27.12.2009 - LOMNICE NAD POPELKOU
20:00 hod. Aion Music club + Sputnik
 
19.12.2009 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Klub Baronka + Benjaming Band
 
18.12.2009 - PRAHA - KOMOŘANY
20:00 hod. Klub Bažina - Vánoční Koncert + Der Popletter, Sputnik
 
12.12.2009 - ODOLENÁ VODA
22:00 hod. Restaurace Opera + Vychcaný Knedlíky, ZTP, Zkorodované Potrubí
 
11.12.2009 - TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ
20:00 hod. Sepie Music Bar - křest DVD 20 let + Day By Day
 
05.12.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
04.12.2009 - PŘÍBRAM
20:00 hod. Junior Klub - křest DVD + hosté
 
02.12.2009 - PRAHA
19:00 hod. Basketbalová Hala Sparty - OLD PUNX TOUR 2009 + Tři Sestry, Visací Zámek
 
28.11.2009 - KLADNO
20:00 hod. Hostinec Pod Vobrazem - Unplugged koncert
 
27.11.2009 - ÚSTÍ NAD LABEM
20:00 hod. Klub Circus - křest DVD + Kohout Plaší Smrt
 
21.11.2009 - STRAKONICE
20:00 hod. Klub Na Křemelce + Sociální Teror, S.A.S.
 
20.11.2009 - JAROMĚŘ
20:00 hod. Klub Bastion + N.V.Ú., Tass, Vision Days
 
14.11.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
13.11.2009 - BRANICE U MILEVSKA
20:30 hod. Sokolovna + Zóna A, Náhodný Výskyt, Abstinenční Příznaky, Injection, Funus Band
 
07.11.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
06.11.2009 - PRAHA
23:00 hod. Klub Belmondo (KD Vltavská) - 25 let skupiny Plexis + Plexis, N.V.Ú., Gauneři, E!E, Demarche, MZH, Korupce, DJ Davídek
 
31.10.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
30.10.2009 - OLEŠNICE U CHLUMCE NAD CIDLINOU
18:00 hod. Sokolovna + N.V.Ú., Metallica Revival, Motorhead Revival, Werglův Pjos
 
27.10.2009 - KOLÍN
20:00 hod. U Vodvárků + Promile
 
24.10.2009 - BANSKÁ BYSTRICA
20:00 hod. Klub 77 - křest DVD + Hasiací Přístroj
 
23.10.2009 - KOŠICE
20:00 hod. Klub Colloseum - křest DVD + Hasiací Přístroj
 
17.10.2009 - DOLNÍ BRANNÁ - VRCHLABÍ
20:00 hod. Sokolovna - Festival Punkovej Večírek 5 + Volant, VAS, Spínací Špendlík, Vision Days, HHD, Werglův Pjos, VHS
 
16.10.2009 - CHOMUTOV
12:00 hod. Klub Kulisárna - Křest knihy Vy jste to nevěděli?! /vydavatelství Tarantino a Čert/ + Ztráta Času
 
10.10.2009 - TEPLICE
20:00 hod. Klub Božák - Křest DVD a oslava 30. narozenin Skleníka + Lety Mimo, The Slots
 
09.10.2009 - PRAHA
18:00 hod. Klub Ojai - Křest DVD a narozeninová oslava Skleníka a Gerryho + Lety Mimo, The Slots
 
03.10.2009 - OSTROV NAD OHŘÍ
20:00 hod. M-Klub + Čertůf Punk
 
02.10.2009 - LANŠKROUN
20:00 hod. Klub Apollo + Oranžovej Vykřičník
 
26.09.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
25.09.2009 - ZNOJMO
20:00 hod. Klub Gogo + Bobr Chutná Dvakrát
 
19.09.2009 - SLATINA NAD ZDOBNICÍ
22:30 hod. KD - Hajcuk 16. festival + Bessar Unggas, Pavilon 9, Morrow, A.P.L.H.
 
19.09.2009 - ČESKÁ TŘEBOVÁ
19:30 hod. RC Modrý Trpaslík + N.V.Ú., Vision Days, Werglův Pjos
 
18.09.2009 - PÍSEK
20:00 hod. Divadlo Pod Čarou + Trest smrti, Funkce Šroubu
 
18.09.2009 - STARÁ BOLESLAV
19:15 hod. Proboštská jezera - Hlavní Pláž + Skapollo, Lety Mimo, Prohrála v kartách, The Slots
 
17.09.2009 - PRAHA
20:00 hod. Futurum + N.V.Ú., SNB
 
12.09.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
11.09.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
05.09.2009 - KŘIVOKLÁT
20:00 hod. Místní Kemp + Sex Deviants
 
04.09.2009 - LUŽNÁ U RAKOVNÍKA
20:00 hod. Open air + Visací Zámek
 
29.08.2009 - NOVÝ KNÍN
22:00 hod. Letní kino - festival + Sára, Dirty Game, Self Defence, MSN 72, Blood Line
 
29.08.2009 - CHLUM U TŘEBONĚ
01:00 hod. Kemp U Břízy - festival + Sociální Teror, Yorpu, Dezinfekce, Svině, Sběr Tříděného Odpadu
 
28.08.2009 - SLANÝ
17:50 hod. Letní kino - Rock na Valníku Made in Gambrinus no.10 + Tři Sestry, Ivan Mládek a Banjo Band, ZNC, Krucipüsk, Totální Nasazení, E!E, N.V.Ú., Visací Zámek, Sto Zvířat, Alkehol, Harlej, Konflikt, Fast Food Orchestra, Švihadlo, Citron, Volant
 
22.08.2009 - TRUTNOV
18:45 hod. Areál Na Bojišti - hudební festival Woodstock + Anti-Flag, The Marlor Mob, Tagada Jones, Visací Zámek, Hudba Praha, Buty, Blue Effect, Sto Zvířat, TN, N.V.Ú., Kurtizány z 25. Avenue, Našrot, Plastic People of The Universe, Skyline, Monkey Business, Leniwiec, Jiří Schmitzer, Jan Kryl, The Prostitutes, Houba, Švihadlo, Luboš Pospíšil, -123min, Záviš
 
22.08.2009 - SKUTEČ
22:00 hod. ZRUŠENO!!!
 
22.08.2009 - OPATOVICE NAD LABEM
00:00 hod. ZRUŠENO!!!
 
21.08.2009 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
20:00 hod. Pod parou fest + The Damned, G.B.H., Konflikt, E!E, Totální Nasazení, Davová Psychoza, Zona A, Skarface, Zeměžluč, Fast Food Orchestra, Prague Ska Conspiracy, N.V.Ú., Volant
 
15.08.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
14.08.2009 - JASLOVSKÉ BOHUNICE (SK)
21:00 hod. Hard Festival 09 + Zona A, Konflikt, N.V.Ú., The Fialky, Punkreas
 
08.08.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
07.08.2009 - PRČICE
20:00 hod. Zámecký areál - DoPrčic fest + Plexis, Totální Nasazení, N.V.Ú., Punk Floid, Vyčůrat a Spát, VT Marvin, Apple Juice, Do Řady!, Sputnik, A Bude Hůř, Vision Days, Konec Konců, Exni!To, Paragraf 219, Zakázaný Ovoce, Disco Balls, Sex Deviants
 
01.08.2009 - PRUSINOVICE
22:00 hod. (okr. BYSTŘICE POD HOSTÝNEM) - RohálFest + Houba, Volant
 
01.08.2009 - LITOMĚŘICE
16:00 hod. Areál Zahrada Čech - Festival Severní Vítr + Caliban, Architecs, Textures, Fleshless, E!E, Prague Ska Conspiracy, Houba, Zeměžluč, Apple Juice, The Fialky, Madcult, Censorshit, Hatesphere, PSOH
 
31.07.2009 - JAROMĚŘ
23:00 hod. pevnost Josefov - Festival ANTIFEST 2009 + The Exploited, The Boys, N.V.Ú., Tleskač, FPB, Zona A, Plexis, ZNC, Appendix, E!E, Fast Food, TN, Nežfaleš, Benjaming Band, Ilegality, Vision Days, Záviš, The Chancers
 
25.07.2009 - ROSTOKLATY
17:00 hod. Traverza Open Air - benefiční multižánrovej festival + UDG, Fast Food Orchestra, Totální Nasazení, Volant, Medvěd 009, ZNC, Karavana, Imodium, Zakázaný Ovoce, MF, Prince Alfredo and The Warriors, Zlatý Voči, Crossband
 
25.07.2009 - SEZEMICE U PARDUBIC
21:00 hod. Lijavec fest no.4 + Konflikt, Volant, Promile, Swamp, Radio Jerevan, Tchoři, Pavilon 9, Zordon, S.I.N.S.I.D.E., DaBehinds
 
24.07.2009 - MALÁ SKÁLA U TURNOVA
17:30 hod. Festival Benátská Noc 09 + Paradise Lost (UK), Clou, Divokej Bill, Alkehol, Harlej, F.R.Čech, Krucipüsk, Törr, J.A.R., Wohnout, Vypsaná fixa, Visací zámek, TN, Debustrol, Doga, Čechomor
 
18.07.2009 - HEJTMÁNKOVICE
22:00 hod. Rock Trencle festival 09 + Dymytry, Heebie Jeebies, Metallica Revival, Asacra, Street Machine, Laxní Přístup, Lost Generation
 
18.07.2009 - PODĚBRADY
18:40 hod. Areál Koupaliště - Festival Barvy Léta + Tři Sestry, E!E, Lety Mimo, UDG, TN, Tony Ducháček a Garage, Airfare, Švihadlo, Rybičky 48, Doctor P.P., De Bill Heads, MZH
 
11.07.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
10.07.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
04.07.2009 - ROVENSKO POD TROSKAMI - ČESKÝ RÁJ
18:00 hod. ZRUŠENO!!!
 
03.07.2009 - KRHOVICE U ZNOJMA
22:00 hod. vychlastanej fest + Konflikt, Zeměžluč, Nežfaleš, Sociální Teror, Peshata, Zakázaný Ovoce
 
27.06.2009 - KUNČICE NAD LABEM
00:20 hod. Open air hudební festival + Vypsaná Fixa, Alkehol, Skyline, Cocotte Minute, N.V.Ú., Kamil Střihavka, Tleskač, Kryštof, UDG
 
27.06.2009 - VRBIČANY U KLADNA
19:00 hod. Festival Menhir Open air + Totální Nasazení, Záviš, Houba, Volant, E!E, A Bude Hůř, Zvlášný Škola, S.N.A.D., Vyčůrat a Spát
 
27.06.2009 - BÍLINA
15:00 hod. BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR + SEPULTURA (Brazílie), BLOODCLOT (USA), STATT MATRATZEN (D), PLEXIS, S.P.S., APPLE JUICE, POST-IT, INNOCENS
 
20.06.2009 - PODĚČELY U CHROUSTOVIC
19:00 hod. Punk Rebel festival + N.V.Ú., Konflikt, Šanov 1, Vysoké Napětí, Paragraf 219, Werglův Pjos, Čertůf Punk, Punk Floid, Benjaming Band, Vision Days, Exni!To, Vyčůrat a Spát, Red Insect, Zakázaný Ovoce, Družba, Wagl, Dukla Vozovna
 
20.06.2009 - BLATNÁ
14:30 hod. 16. ročník Blatenského Open air festu + Už Jsme Doma, Tleskač, Elektrick Mann, Status Praesents, Phantoms of Fire, Houpací Koně, Pankix, The Fialky, Funkce Šroubu, HC-3
 
19.06.2009 - MARTIN (SK)
22:00 hod. Letní amfiteátr + Visací Zámek, Slobodná Európa, N.V.Ú., Volant, ZNC, Našrot, TN
 
13.06.2009 - DUCHCOV
17:50 hod. Casanovské slavnosti (2. stage U Barbory) + Lord Bishop, Bobr chutná dvakrát, Led Zeppelin Revival, Blue Rocket, Killerdoll, Nirvana Revival, Sandra a Její Vembloudi, Kozlostroj
 
06.06.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. AŽ DO 17.06.2009
 
05.06.2009 - HRUŠOVÁ U LITOMYŠLE
20:00 hod. hospoda + Vision days, MNM
 
30.05.2009 - LANŠKROUN
20:00 hod. Klub Apollo - PŘESUNUTO NA PODZIM!
 
29.05.2009 - CHVALEČ
18:00 hod. Koupaliště - Chvalečská hudební noc + Ex-Tip, N.V.Ú., Benjaming Band, Xavier Baumaxa, Totální Nasazení, ZNC, Garage, Jolly Joker
 
29.05.2009 - POLIČKA
01:00 hod. Areál koupaliště - Festival Poličské Rockoupání + Krucipüsk, Kryštof, Konflikt, Harlej, Buty, Už jsme doma, Čertůf Punk, Atari Terror, Vision days, Hypnotix
 
23.05.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
22.05.2009 - KAMÝK NAD VLTAVOU
23:00 hod. Zalesa fest - Nezávislý Punkový festival + Totální Nasazení, Houba, The Fialky, Kohout plaší smrt, S.A.S., Zakázaný Ovoce
 
22.05.2009 - PCHERY
20:15 hod. Místní Sál - křest CD skupiny S.N.A.D. + hosté
 
16.05.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
15.05.2009 - PRAHA
18:30 hod. Koupaliště Džbán - Festival Barvy léta + Tři Sestry, E!E, Plexis, Visací Zámek, Doctor P.P., TN, M.Z.H., Apple Juice
 
09.05.2009 - PŘÍBRAM
20:00 hod. Motoklub Tarantule - POGO TOUR + E!E
 
08.05.2009 - TŘEBÍČ
19:00 hod. B-Klub - POGO TOUR + E!E
 
02.05.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
01.05.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
29.04.2009 - PLZEŇ
19:00 hod. Pod Lampou - POGO TOUR + E!E
 
25.04.2009 - ČERNOVICE U TÁBORA
19:00 hod. Sokolovna - POGO TOUR + E!E
 
24.04.2009 - PRAHA
19:00 hod. Parník Odra + Bobr chutná dvakrát, M.Z.H.
 
18.04.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
17.04.2009 - ZLÍN
20:00 hod. Masters of Rock Café - POGO TOUR + E!E
 
11.04.2009 - MLADÁ BOLESLAV
19:00 hod. Na Rychtě - POGO TOUR + E!E, Bobr chutná dvakrát
 
10.04.2009 - CHRUDIM
20:00 hod. Pitch Club - POGO TOUR + E!E
 
09.04.2009 - BRATISLAVA
20:00 hod. Klub Randál - POGO TOUR + E!E
 
04.04.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
03.04.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
28.03.2009 - PRAHA
19:00 hod. Klub Abaton - Jarní Valník + Totální nasazení, Doctor P.P., E!E, Deratizéři
 
27.03.2009 - TEPLICE
20:00 hod. Klub RK Raketa - POGO TOUR + E!E, Bobr chutná dvakrát
 
21.03.2009 - OSEK U MILEVSKA
19:00 hod. Narozeninová párty + Zeměžluč a další
 
20.03.2009 - JAROMĚŘ - JOSEFOV
19:00 hod. Klub Bastion 35 - POGO TOUR + E!E
 
14.03.2009 - OLOMOUC
21:00 hod. S-Klub - POGO TOUR + E!E, Werglův pjos
 
13.03.2009 - LIBEREC
19:00 hod. Klub Vlak - POGO TOUR + E!E
 
07.03.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
06.03.2009 - MĚLNÍK
20:00 hod. Masarykův kulturní dům + Družba
 
28.02.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
27.02.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
26.02.2009 - PRAHA
20:00 hod. Rock Café - POGO TOUR + E!E
 
21.02.2009 - BRNO
22:30 hod. Yacht Club
 
21.02.2009 - BABICE U HAVLÍČKOVA BRODU
19:30 hod. místní sál - punk festival + Čertůf Punk, N.V.Ú., Ilegality, Svině!, Tass, Dezinfekce
 
20.02.2009 - ÚHERCE U NÝŘAN
20:00 hod. pub U Kata + S.A.S., United Rebels
 
19.02.2009 - TV ÓČKO
17:00 hod. společný rozhovor s E!E k POGO TOUR 09
 
14.02.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
13.02.2009 - PRAHA
20:00 hod. Ojai club + Bobr chutná dvakrát
 
07.02.2009 - PLZEŇ
20:00 hod. hospa Pod Kopcem + Plexis, Sex Pistols Experience, Konflikt, Apple Juice, S.A.S.
 
06.02.2009 - ČESKÉ BUDĚJOVICE
21:00 hod. Martys club + Konflikt, Sociální teror
 
31.01.2009 - BANSKÁ BYSTRICA (SK)
21:00 hod. Club 77 - 20 let SPS + hosté
 
30.01.2009 - KOŠICE (SK)
21:00 hod. Club Colloseum - 20 let SPS + hosté
 
24.01.2009 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
23.01.2009 - OSTRAVA
20:00 hod. Marley klub
 
17.01.2009 - LITOMĚŘICE
20:00 hod. Klub Baronka
 
16.01.2009 - KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
20:00 hod. Klub Barák + host
 
29.12.2008 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. AŽ DO 15.01.2009
 
28.12.2008 - LOMNICE NAD POPELKOU
20:00 hod. Klub Aion + Sputnik
 
27.12.2008 - KLADNO
00:00 hod. Deep Zone + Wajgl, Punk Floid
 
20.12.2008 - HRADEC KRÁLOVÉ
20:00 hod. Restaurace Sewerka + N.V.Ú., Benjaming Band, Rádio Jerevan, Kohout plaší smrt, Werglův Pjos, Vision Days
 
19.12.2008 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
13.12.2008 - SLANÝ
19:50 hod. Klub Lokalita - Zimní valník No.4 + Totální nasazení, Fast Food, Existence, Vidock, Deratizéři a další
 
12.12.2008 - JINDŘICHŮV HRADEC
20:00 hod. Klub Lucky Perry + Sociální teror
 
06.12.2008 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
05.12.2008 - VOLNO - NEHRAJEME
00:00 hod. 
 
02.12.2008 - LIBEREC
20:00 hod. Klub Bunkr + Reckless, Honem
 
29.11.2008 - STŘÍBRO
21:30 hod. Městská hala + N.V.Ú., S.A.S
 
28.11.2008 - PRAHA
20:00 hod. Mlejn + Sociální teror
 
22.11.2008 - CHLUM U TŘEBONĚ
20:00 hod. Hospoda + Sociální teror
 
21.11.2008 - ČERNOVICE U TÁBORA
20:00 hod. sokolovna + ExniTo!, Sociální teror
 
15.11.2008 - PARDUBICE
20:00 hod. Klub Žlutý pes + N.V.Ú., Houba
 
15.11.2008 - OLOMOUC
20:00 hod. S - Cube - POGO TOUR 2014 + E!E
 
14.11.2008 - DOBŘÍŠ
20:00 hod. Rock Hole - 20 let SPS + S.A.S.
 
14.11.2008 - DOBŘÍŠ
20:00 hod. Klub Trezor - POGO TOUR 2014 + E!E
 
07.11.2008 - VLAŠIM
20:00 hod. Rambajz music club - 20 let SPS + hosté
 
01.11.2008 - ZNOJMO
20:00 hod. GoGo klub - 20 let SPS + Bobr chutná dvakrát
 
31.10.2008 - KRALUPY NAD VLTAVOU
20:00 hod. Klub Ponorka - 20 let SPS + The Hysterics, Bobr chutná dvakrát
 
25.10.2008 - TEPLÁ
22:50 hod. KD - Punk Rock fest + E!E, Blackmailers, Okrozom
 
25.10.2008 - ÚSTÍ NAD LABEM
18:00 hod. Festival - Neziskovky Neziskovkám + Do řady!, Houba, N.V.Ú., Exni-to!, Sakumprásk
 
24.10.2008 - CHOMUTOV - ZRUŠENO POŘADATELEM!
20:00 hod. Music club Kotelna - 20 let SPS + Zakázaný ovoce
 
18.10.2008 - KUNČINA U MORAVSKÉ TŘEBOVÉ
00:00 hod. KD - Festival Punk Revolution Vol.4 + N.V.Ú., Werglův Pjos a další
 
17.10.2008 - JIHLAVA
20:00 hod. Trane music club - 20 let SPS + Sociální teror
 
10.10.2008 - TEPLICE
20:00 hod. Klub Božák - 20 let SPS + Bella fica
 
27.09.2008 - JAROMĚŘ - JOSEFOV
00:00 hod. Klub Bastion No.35 - 20 let SPS + Nežfaleš
 
26.09.2008 - PRAHA
18:45 hod. Rock Café - 20 let SPS + E!E, Košutka hills a speciální hosté J. Šebek, K. Zelenka a Vilda
 
24.09.2008 - RÁDIO ROCKZONE
19:00 hod. rozhovor s kapelou, soutěž o CD a lístky k 20 letům výročí
 
13.09.2008 - STŘÍBRO
22:00 hod. Kasárna - Open air festival + Totální nasazení, The Fialky, Vision days, S.A.S.
 
06.09.2008 - TOČNÍK U KLATOV
19:00 hod. dvoudenní FESTIVAL (v pátek od 18:00 a v sobotu od 11:00h) + Konflikt, Čertůf punk, E!E, S.A.S., Sociální teror, P.S.
 
05.09.2008 - KOMOŘANY (Praha 12)
00:00 hod. Klub Bažina + MHD
 
30.08.2008 - PLZEŇ - ROUDNÁ
20:30 hod. Pod Saským mostem, U svatého Rocha
 
29.08.2008 - SLANÝ
16:55 hod. Rock na Valníku - Festival + Totální Nasazení, Arakain, Krucipüsk, Tři sestry, Michaels Uncle, ZNC, Plexis, E!E
 
23.08.2008 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
21:00 hod. Pod Parou fest + The Casualties, U.K. Subs, Total Chaos, Aurora, Konflikt, Slobodná Európa, Barackca
 
22.08.2008 - TRUTNOV
17:45 hod. Open air music festival - hlavní scéna
 
09.08.2008 - MYŠTICE - BLATNÁ
00:00 hod. ZRUŠENO!!!
 
08.08.2008 - LETOHRAD - KUNČICE
21:30 hod. Kunčický Kravál fest + Sto zvířat, Satisfucktion, X-Core, Benjaming band
 
26.07.2008 - NOVÝ DVŮR U OLOMOUCE
00:00 hod. Recykl fest (Anti-Nowhere League, Zona A, Punk Floid, Čertůf Punk, The Fialky) hrajem v 19h
 
21.07.2008 - HRADEC KRÁLOVÉ
00:00 hod. Happy Days - Festival park - areál letiště + 555 hudebních skupin + 55 divadelních souborů, hrajem v 19h
 
19.07.2008 - HORNÍ BUČICE
00:00 hod. Na statku - Festival + Jaksi Taksi, Volant, Imodium, Kulturní zřízenost, The Chancers. Hrajem ve 20:15h
 
19.07.2008 - KLATOVY
00:00 hod. Radnice - unplugged vystoupení - svatba punkáče Mařeny a jeho družky. Hrajem ve 12:30h
 
12.07.2008 - DŘETOVICE U KLADNA
00:00 hod. Pub - narozeninová párty punkáče Šneka + Košutka hills, Propan-Butan. Hrajem ve 22h
 
05.07.2008 - BOROVANY
00:00 hod. Pogo fest + Exni!To, Kick 69, Pub animals, Poslední slovo. Hrajem ve 22:30h
 
05.07.2008 - DUCHCOV U TEPLIC
00:00 hod. 1. Mewa open air + Mewa, 4Debils, CTR, Toxic people. Hrajem v 17:30h
 
01.01.2008 - PLZEŇ - BOŽKOV
18:00 hod. Hospoda Pod Kopcem - Úmrtí Sida Fest + Konflikt, E!E, Falešný Obvinění, S.A.S., Pipes and Pints, Trvalý Následky, Vision Days
 
00.00.0000 - HRONOV
20:00 hod. Vánoční Tulení - Hronov Čapkův sál
 
00.00.0000 - Šternberk, okr. Olomouc
21:00 hod. MUSIC and SPORT CLUB U SAPERA - SAPER IS (NOT) DEAD vol.3
 
00.00.0000 - VOLNO - NEHRAJEME
12:00 hod. 
 
00.00.0000 - BRNO
19:00 hod. Pivnice Na Sedmém schodu - akustický koncert Zdeněk + Skleník (uplugged) + Blank - Out
 
00.00.0000 - MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
00:00 hod. Festival Pod Parou