16.12.2010, NOVINKY: NOVÁ DESKA VYJDE V ÚNORU 2011 S NÁZVEM ÚTĚK Z REALITY!!!

Vánoce jsou za dveřmi a jak jsme slibovali, koncerty na rok 2011 jsou přidány v sekci KONCERTY, mrkněte.

Novou desku pokřtíme na společném turné s Punk Floid, které startuje 26.02. v Olomouci. Na dalších akcích nás doplní naši kámoši z kapely Bobr Chutná 2x. V několika městech a klubech se představíme vůbec poprvé, zaměřili jsme se na místa, kde se nám dobře hraje a nebo jsme tam dlouho nebyli. Nezapomněli jsme ani na Slovensko a mnohem více zahrajeme na Moravě. Momentálně se nacházíme ve fázi příprav do studia, na 22.02. je naplánováno vydání desky, takže máme v nejbližších dnech co dělat. Tak aspoň vy si užijte klidné vánoční svátky, oslavte pořádně příchod nového roku a hlavně ať je pro Vás lepší než ten letošní. Děkujeme Vám za letitou podporu... SPS

06.12.2010, NOVINKY: KONEC ROKU SE BLÍŽÍ, PRACUJEME NA NOVÉ DESCE

Ahoj. Poslední měsíc do konce roku a nám zbývá odehrát už jen šest akcí. Chceme Vás pozvat na vánoční koncerty, které se konají 17. 12. v Moravské Třebové a druhý den v Hradci Králové, kde to bude takový setkání trilobitů neboli vánoce s N.V.Ú. :)

Zbylé čtyři budou jen unplugged (dva z nich se Xavierem Baumaxou) a pak nás čeká krátká zimní kapelní dovolená. Jak jsme již psali v předchozích novinkách, zkoušíme, zkoušíme a koncem února 011 pokud vše klapne, bude deska na světě. Oproti minulé desce Století Chaosu máme více materiálu, vybereme, vyházíme, nazkoušíme a buď se bude líbit nebo né. Uvidíme. Takže je čas na krátkou bilanci. Letos jsme odehráli rovných 90 koncertů, z toho nějakým 15 akusticky, objeli dvě turné, první jarní Bastard Tour 2010 s N.V.Ú., druhé podzimní s E!E Pogo Tour 2010, uspořádali vlastní festival Holiday in The Sun v Radotíně. To ,že to bylo letos takhle hojný, vděčíme hlavně Vám !!!. Pokud se budete válet na vánoce doma, mrkněte k nám na web, dáme sem koncerty no rok 2011, představíme název nový desky, přidáme mnoho plánů a novinek na nový rok, chystáme nové věci do shopu. Užívejte sněhu a za 14 dní vše v novinkách :)

18.12.2010, PUNK CHRISTMAS

PUNK CHRISTMAS

08.11.2010, NOVINKY: PŘIPRAVUJEME OSMOU ŘADOVOU DESKU!!!

Podzimní unplugged hraní je v plném proudu a my jsme zároveň začli dávat do kupy materiál na novou desku. Příští týden nám začíná etapa zkoušek (v průběhu roku nezkoušíme vůbec), která potrvá do poloviny ledna a poté se odebereme do nahrávacího studia. Pracovní název desky je "Senior Team", který vlastně vznikl na živých koncertech. Už se stává tradicí, že po závěrečné písni Pořád dál čekáme, zda se bude přidávat nebo se lidi rozprchnou k baru. Běžně se na kapely řve "nemůžou", "hobluj" a podobně. V našem případě jsme zaznamenali skandování "senior tým", což nám přišlo vtipný, vlastně ani nevíme jestli je to k smíchu nebo k pláči:) No uvidíme. Původně jsme chtěli dát k desce bonus starých písní v unplugged provedení, ale po zvážení jsme se shodli, že se touto cestou nechceme ubírat a příležitostné hraní v akustické verzi bereme jako srandu. Na desce by to vyznělo rozpačitě, nemělo by to smysl a my chceme koukat dopředu. Během měsíce zde přidáme koncerty na rok 2011. Sledujte web. Takže pomalu nám začne sněžit, užijte si posledních hezkých podzimních dnů a naviděnou na koncertech !!! SPS

16.11.2010, UNPLUGGED IN TEPLICE

UNPLUGGED IN TEPLICE

29.10.–23.12.2010, TRAMPS NOT DEAD

TRAMPS NOT DEAD

19.11.2010, ANTI KOMUNIST FEST

ANTI KOMUNIST FEST

25.10.2010, NOVINKY: CO PLÁNUJEME?

Ahoj. Podzimní Pogo Tour 2010 je úspěšně za námi. Chtěli bychom Vám všem co jste dorazili, poděkovat za účast. V deseti městech Vás přišlo podle spočítaných pásek rovných 2070, takže pokud bude zájem i příští rok, rádi se vydáme s E!Ečkama na Pogo Tour 2011. Jak jsme již avizovali na stránkách, podzim bude pouze ve znamení unplugged koncertů, jelikož nás čeká po dvou letech, zkoušení na novou desku. Přesto kompletně vystoupíme ještě na čtyřech akcích (Nový Oldřichov, Stříbro, Moravská Třebová, Hradec Králové) do konce letošního roku. V pátek nám začíná akustické pidi turné s Xavierem Baumaxou v Kostelci nad Černými Lesy a poté bude následovat 11 akustíckých koncertů, kterými završíme konec roku. Pokud by jste se rozhodli přiject se na nás podívat i v této netradiční formě vystupování, hrajeme jako duo Krkavec + Skleník (stejně jako Paleček a Janík). Po novém roce se zavřeme do studia a jestli vše klapne, koncem února 2011 bude deska na světě. Od března bude následovat Česko-Slovenské turné k vydání desky. Hezkej podzim Všem a pokud by jste se nudili, přijďte se na nás mrknout. SPS

30.10.2010, PUNK ATTACK

PUNK ATTACK

23.10.2010, PUNK ROCK FEST TEPLÁ 3

PUNK ROCK FEST TEPLÁ 3

POGO SPS E!E TOUR 2010

POGO SPS E!E TOUR 2010

04.09.2010, 3. BENEFIČNÍ PUNK KONCERT

3. benefiční punk koncert

28.08.2010, PIVNÍ SLAVNOSTI

Pivní slavnosti

28.08.2010, LOUČENÍ S LÉTEM

Loučení s létem

16.07.2010, NOVINKY

SPS

Festivalové léto je v plném proudu a my se po 14 denní kapelní dovolené vracíme zpět na podia. Čeká nás do konce léta ještě 13 fesťáků, dvě klubová hraní, jeden unplugged před nadcházejícím Pogo Tour s E!Ečkama. Předně by jsme Vás chtěli pozvat na festival konaný 6. srpna v Radotíně (viz plakát níže), který budeme spolupořádat. Chceme z něj udělat takovou každoroční tradici, záleží samozřejmě na počtu lidí, počasí a průběhu akce. Budeme rádi, když nás na tomto festivalu podpoříte svojí účastí. Jinak na podzim jak jsme již avizovali, začneme připravovat materiál na novou desku, která by měla vyjít v únoru 2011. Bohužel jsme byli nuceni z pracovní vytíženosti našich civilních zaměstnání přesunout slovenské koncerty na jaro 2011. Podzim ve znamení unplugged vystoupení + benefičních akcí platí, některé i přibudou, jelikož se na některých štacích k nám přidá Xavier Baumaxa, takže o dobrou párty nebude nouze. Po novém roce se do toho znovu opřem s novou deskou a chystáme česko-slovensko-polské turné, na části se doplníme s jednou hodně nadějnou českou kapelou (jméno zatím neprozradíme :). Možná přibude i pár koncertů jako pokračování Pogo Tour s E!Ečkama, kterým stejně jako nám vyjde deska. Uvidíme :) Ještě takovej malej doplněk: Mnozí z Vás si jistě všimli, že nám čas od času nejdou webowky, momentálně si s tím lámeme hlavu, pokusíme se tím něco dělat, takže trpělivost.
Děkujeme Všem za dlouholetou podporu a užívejte konečně už slunečného léta !!!
SPS

06.08.2010, HOLIDAY IN THE SUN FEST

Holiday in the Sun Fest

26.–28.08.2010, ROCK NA VALNÍKU

Rock na valníku

16.–17.07.2010, KOKRHEL PUNK FEST

Kokrkhel Punk Fest

03.06.2010, AKTUALITY: CO JE NOVÉHO?

SPS

Právě nám začala festivalová sezóna, tak se s Vámi ve zkratce podělíme, co plánujeme do konce roku i toho následujícího. Říká se, plánovat se nemá, ale... Termíny festivalů jsou již kompletně doplněny v sekci KONCERTY, letos to nebudeme nějak přehánět, ubylo dvojáků, takže si můžeme většinu akcí vychutnat do dna s Vámi. V září vyjedeme s E!Ečkama na pokračování loňskýho Pogo Tour, letos jsme ho zkrátili na 10 koncertů, tak si na nich dáme více záležet. Jak jsme již tady avizovali, na podzim si chceme dát koncertní pauzu a lehce zvolnit, jelikož jsme se dohodli, že je potřeba začít zkoušet na novou desku (kombinace zaměstnání v týdnu a víkendové hraní to moc neumožňuje), kterou chceme vydat v únoru 2011. Za poslední dva roky jsme objeli co se dalo, v téhle pidi zemi se to objíždí dokola a dokola velmi rychle a určitě i Vy si od nás rádi trochu odpočinete:). Ale pár dáme, jak tradiční vánoční koncerty, tak benefiční pro La Fest a psí útulek,nezapomeneme ani na Slovenko. Po kladných ohlasech na unplugged hraní se vydáme v duetu Zdeněk+Skleník na 10 akcí, který chceme pojmout jako párty a poslechovku. Letošní bilance 84 koncertů (což je až až) je stejná jako loni, takže i přesto že bude méně živého hraní, tak se určitě letos někde potkáme. Děkujeme za dlouhodobou přízeň, mákneme na nové desce, ať se co nejdříve setkáme na společných křestech. Hezké a doufáme že slunečné léto Všem!!!

26.06.2010, BRNĚNECFEST

Brněnecfest 2010

28.–29.05.2010, CHVALEČSKÁ HUDEBNÍ NOC

Chvalečská hudební noc

30.04.2010, JINDŘICHŮV HRADEC - KONCERT

Legendy českého punku

17.04.2010, BRATISLAVA - KONCERT

Randal Club – IV. narodeniny

28.02.2010 - KONCERTY

valnik
Bastard tour 2010

05.01.2010 - PLÁNY KAPELY NA ROK 2010 VE ZKRATCE

Co plánujeme na rok 2010? Kromě klasických koncertů pojedeme z jara mini turné s názvem Bastard Tour 010 společně se skupinou N.V.Ú. (9 koncertů). Dále zavítáme opět na Slovensko (3 koncerty na jaře, další 3 na podzim) a také pracujeme na nových tričkách a celkově rozšíříme zboží v OBCHODĚ (čepice, šály, mikiny...). V létě nás čekají letní festivaly, na přelomu září a října se chystá pokračování Pogo Tour II. s E!Ečkama (10 koncertů), na podzim (listopad-prosinec) odehrajeme pár akustických koncertů, aby jste si od nás trochu odpočinuli, a budeme se věnovat přípravě nové desky. Pokud se nic zásadního nestane, vyjde na jaře 2011. Letos bychom také rádi objeli města a místa, kde jsme dlouho nehráli nebo vůbec nekoncertovali. Díky loňské smršti 89ti koncertů a v součastnosti, až do června 2010, plnému diáři, letos na podzim zvolníme a nebudeme se objevovat na tolika akcích jako tomu bylo v roce 2009. Teď nás čeká několik zkoušek a obměna repertoáru (např. Prachy, Chuligán, Nevěř, God save the president...). Díky všem za podporu v roce 2009 a věříme, že nám zachováte přízeň a uvidíme se na nějakém letošním koncertě. S.P.S.

SPS

 

DALŠÍ NOVINKY
| rok 2012 | rok 2011 | rok 2009 | rok 2008 |